W Winnicy jest szansa na nową sieć gazową

W Winnicy jest szansa na nową sieć gazową

W związku z planowaną rozbudową linii gazociągu w kierunku Zbroszk, Domosławia i Rębkowa, w sali konferencyjnej budynku Urzędu Gminy Winnica odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie budowy przyłącza sieci gazu.


Zgodnie z obowiązującą taryfą mieszkańcy płacą tylko opłatę przyłączeniową w wysokości 1807,40 zł netto. Należy pamiętać , iż jest to koszt opłaty przyłączeniowej dla przyłączy do 15m długości. Każdy dodatkowy metr dobudowywanego przyłącza to koszt 60,44 zł netto za metr bieżący długości.
W celu ułatwienia i przyspieszenia realizacji inwestycji przyłącza sieci gazu, ze strony Polskiej Spółki Gazownictwa zaproponowano mieszkańcom gminy wypełnienie ankiet, które nie będą zobowiązujące a dadzą obraz ogólnego zapotrzebowania. Na ich podstawie PSG przeanalizuje czy dana inwestycja będzie dla nich ekonomicznie opłacalna i czy istnieją możliwości techniczne pozwalające na budowę sieci gazu. Termin składania wypełnionych ankiet wyznaczony jest do końca marca 2018 r. do sekretariatu Urzędu Gminy Winnica.

Źródło informacji

1 komentarz

  • Adi
    Adi poniedziałek, 12, marzec 2018 19:40 Link do komentarza

    Zdjęcie, którym "okrasiliście" artykuł nie ma nic wspólnego z sieciami gazowymi. Jest to wysokopróżniowa aparatura laboratoryjna, o czym świadczą nie tylko detektory widoczne na zdjęciu, ale nawet łatwo widoczna nazwa producenta. Sprawdzajcie co wstawiacie. Błagam!

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę