Szpitalna Izba Przyjęć w nowej odsłonie

Szpitalna Izba Przyjęć w nowej odsłonie

W szpitalu Powiatowym Gajda - Med uroczyście oddano do użytku, po gruntownej przebudowie, Izbę Przyjęć

W trakcie spotkania dr Robert Gajda przypomniał, że obecnie szpital posiada: izbę przyjęć i blok operacyjny oraz 8 oddziałów- chorób wewnętrznych, geriatrii, ginekologiczno - położniczy, anestezjologii i intensywnej terapii, neonatologii, chirurgii ogólnej z pododdziałem urazowo - ortopedycznym. Od 1 kwietnia funkcjonować będą kolejne oddziały: oddział rehabilitacji kardiologicznej, zakład rehabilitacji kardiologicznej dziennej oraz zakład rehabilitacji ogólnoustrojowej dziennej (przeznaczony dla pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia wymagają intensywnej rehabilitacji i nie wymagają całodobowego nadzoru medycznego).
Goście skromnej uroczystości zwiedzili Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Geriatrii oraz pomieszczenia przeznaczone dla nowopowstającego oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej.

Media

11 komentarzy

 • wojtek
  wojtek sobota, 24, marzec 2018 17:39 Link do komentarza

  Emerycie to się połóż do tego szpitala i zmierz poziom cholesterolu.

 • Emeryt
  Emeryt sobota, 24, marzec 2018 12:10 Link do komentarza

  Patrzę na te głupoty pisane prze opozycje szpitala - już samo to sformułowanie jest chore. Jak można kalać własne gniazdo.
  Ale rozwijając: logo Gajda-med jest logiem tez grupy gajda-med co każdy widzi.. A Szpital jako spółka jest de facto Gajdy. Wiec czy się komuś podoba czy nie - milczeć ...Stu innych Dyrektorów miał szanse do 2015 roku i dało ciała..
  A teraz Gajda..- do 2040 roku chyba ze splajtuje na co się nie zanosi No chyba ze jakaś dobra zmiana w przyszłości spróbuje wszystko spieprzyć bo do tego zawsze chętni się znajdą no i sposób też.
  W sprawie o której mówi obserwator zawiniła karetka Makowa Mazowieckiego. Porozmawiajcie z mężem tej Pani. Siedział godzinę w Warszawie czekając na żonę która w tym czasie była w karetce S z Makowa. Pomijając fakt ze nic tej Pani by nie uratowało bo taka choroba. Gajda nie jest wariatem jeśli chodzi o swój personel i dobrym zwyczajem broni ich a nie rozwal wszystko jak kolega dyrektor J W w przeszłości czy inni. Kończąc: zazdrość , obrzydła zazdrość...
  Emeryt, pacjent Szpitala Pułtuskiego

 • justlooking
  justlooking sobota, 24, marzec 2018 11:37 Link do komentarza

  Nie wszystko złoto co się świeci -prawda. NIe bardzo tylko rozumiem pomieszanie wątków - akurat chyb nie o kasę podatnika tu chodzi, skoro inwestycje akurat finansuje nielubiany dr G, a nie powiat. A szpitale w calej Polsce - jedne lepsze , jedne gorsze niczym od pusltuskego nie różne, tak samo jak lekarze. Moj przyjaciel własnie wyszedl z warszawskiego szpitala na Ba...ej, gdzie lezal 12 dni - zapalenie pluc. Oto kawałek jego postu z facebooka:
  "Przyjaciołom i Rodzinie odwiedzających mnie przez te 13 bez mała dni w szpitalu – a właściwie UMIERALNI, dziękowałem osobiście wielokrotnie. Dziękuję, że jesteście i wiem, że mogę na WAS zawsze liczyć! LOVE!
  Nadal nie potrafię się zdystansować do tego co zobaczyłem i przeżyłem w szpitalu na Ba...ej, ale muszę napisać te parę słów…muszę.
  1. Bilans moich sąsiadów leżących obok mnie – 2 osoby umarły, jednej amputowano nogę, jeden dostał udaru prawostronnego.
  2. Mój bilans – leczenie obustronnego zapalenia płuc plus zdiagnozowana cukrzyca. Przed szpitalem byłem prywatnie u TRZECH różnych konowałów i żaden nie zdiagnozował mi zapalenia p. za to każdy dał inne leki, które nie działały. Stąd karetka i szpital."
  Problem chyba nie leży więc w Pułtusku, tylko w patologicznie zdefiniowanej działalności służby zdrowia w Polsce. Wczoraj, będąc na pogotowiu widziałam ludzi, którrzy po raz 3 ci zostali odesłani do kolejnego nocnego SORu. Wyszli podłamani, bez nadziei, że znowu ich gdzieś nie odeślą. Patologia Pułtuska? Ludzie, rozejrzyjcie się po Warszawie. Tak, nie wszystko złoto co się swieci, ale i trawa nie jest bardziej zielona gdzie indziej.

 • observer
  observer piątek, 23, marzec 2018 18:42 Link do komentarza

  Ja jesteś taką oddziałową , jak napisałaś komentarz - przeczytaj go sobie - język polski się kłania - to pacjenci omijajcie ten oddział.

 • J.K.
  J.K. piątek, 23, marzec 2018 17:45 Link do komentarza

  Do oddziałowe ze szpitala - prostaczka to Ty jesteś , popytaj ludzi , gdzie się leczą i dlaczego i dopiero komentuj.Już po aferze z lądowiskiem i innymi nieścisłościami , nikt nie łyka propagandy sukcesu Pana G. I choćby pisało tu 100 hejterów nic tego zdania nie zmieni.

 • Oddziałowa ze Szpitala
  Oddziałowa ze Szpitala piątek, 23, marzec 2018 15:19 Link do komentarza

  Ludzie, co za prymitywizm. Zazdrowść az kipi z was prostaczki...Szpital funkcjonuje jak niegdy wczsniej i widza to wszyscy poza grupką zazdrosnych nieobecnych.... Zazdrosć widże przymgliła rozum i popsuła wzrok i pamięć.
  Do czasu kiedy się przyjdzie w łaskę ... W tedy już nie Maków niw inne Szpitale tylko na kolanach ten...
  Oddziałowa ze Szpitala

 • niewiarygodne
  niewiarygodne piątek, 23, marzec 2018 15:08 Link do komentarza

  Czy Pan Starosta zwrócił uwagę na główne zdjęcie powyżej - tylko logo " Gajda - med " , a gdzie Szpital Powiatowy - prywatny szpital p. Gajdy ? Szok , a to są miliony złotych publicznych pieniędzy.

 • ów log.
  ów log. piątek, 23, marzec 2018 11:17 Link do komentarza

  Nie ja proponuje - Honorowych Obywateli Pułtuska- ha,ha,ha............

 • obserwator
  obserwator piątek, 23, marzec 2018 08:50 Link do komentarza

  Nowa Izba, super... -.- Dobrze powiedziane "nie wszystko złoto co się świeci". Żeby to się jeszcze przekładało na jakość opieki medycznej... Dyrektorzy Ci sami, lekarze również tak więc opieka nadal bez zmian... Czy ktoś z Państwa wie czy po ostatnich przykrych wydarzeniach w szpitalu wyciągnięto jakieś wnioski i konsekwencje? Czy po prostu sprawy ucichły jak gdyby nigdy nic i nic się nie zmieniło?

 • doda
  doda czwartek, 22, marzec 2018 19:06 Link do komentarza

  proponuje tu obecnym samorządowcom przyznać medale-Zasłużeni Dla Pułtuskiej Zdrowia.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę