fbpx
niedziela, 31 maj 2020

Wydarzenia w regionie i atrakcje turystyczne Pułtusk

W regionie

Gajda Med chce zrzutki!

napisane wtorek, 09 lipiec 2019 17:14

Szpital powiatowy Gajda Med zarejestrował swoje "marzenie" na popularnej stronie zrzutka.pl. A Zrzutka.pl to narzędzie do tworzenia prywatnych (np. prezent, wyjazd) lub promowanych (np. biznes, akcja charytatywna) zbiórek internetowych


Na jaką zrzutkę społeczną liczy Szpital?
Nowoczesne karetki (koszt jednej około 500 tysięcy złotych; NAJTAŃSZEJ około 300 tysięcy) w Szpitalu Powiatowym Gajda-Med mają służyć pacjentom, poprawie bezpieczeństwa mieszkańców, z tych terenów, które korzystają z usług szpitala.
W szpitalu funkcjonuje jednostka ratownictwa medycznego, która zajmuje się transportem sanitarnym i transportem międzyszpitalnym medycznym.
Marzeniem i celem dyrekcji spółki SZPITAL POWIATOWY GAJDA-MED jest zakup dwóch nowych ambulansów, które zastąpiłyby zepsute karetki. Na razie jednak "marzenie" to zebranie ok. 280 000 zł i zakup AMBULANSU TYPU C NA BAZIE SAMOCHODU: RENAULT MASTER. Na razie zebrano 247 złotych.


Ambulans typ C jest przeznaczony dla specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego. Ambulans typu C to ruchoma jednostka intensywnej opieki ambulans ratunkowy – ambulans drogowy skonstruowany i wyposażony do transportu, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów.

Chcesz, to przejdź na stronę zrzutki

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515