Sport

Od Młodzika do Olimpijczyka

Uczniowski Klub Sportowy Posejdon wziął udział w zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka”

Dzień Kobiet w Brix Pułtusk

8 marca trening Pułtuskich Piłkarek był dość niecodzienny ponieważ Drużyna przeniosła się z boiska piłkarskiego i skorzystała z gościnności Fitness Club Palladium przy ul. Mickiewicza w Pułtusku.

Turniej sołectw wygrali płocochowianie

W niedzielę 11.03.2018 r. w gościnnej hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Pułtusk, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Warsztaty baletowe w Semiramidzie

Prawdziwy balet w Semiramidzie ze wspaniałą instruktorką, baletnicą, znaną z licznych spektakli teatralnych, z desek Teatru Opery Narodowej.

Samorządowcy przy stole tenisowym

W niedzielę 4 marca 2018r. w gościnnej Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 odbyły się XII Samorządowe Mistrzostwa Pułtuska w Tenisie Stołowym.

Seminarium Semiramidy w Piasecznie

3 marca skład Klubu Sportowego Semiramida udał się na Ogólnopolskie seminarium prowadzone przez trenerów Kadry Narodowej w Kickboxingu EMILIĘ SZABŁOWSKĄ i BARTOSZ BACZYŃSKIEGO.

FUKS BRIX po kolejnym sparingu

W ubiegłą niedzielę Drużyna Brix udała się do Jadowa na sparing z ligowym rywalem LKS Ostrówek.

Nowości na Pływalni

Od lutego na Pływalni MOSiR w Pułtusku znajdziemy nowe wyposażenie, które zmieniło wnętrze obiektu na bardziej estetyczne i przyjazne użytkownikom.

Subskrybuj to źródło RSS