Sport

III Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej

W niedzielę 15 lipca br. na plaży miejskiej w Pułtusku odbył się III Pułtuski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Policjanci na boisku

Roześmiane trybuny i partnerskie relacje na murawie- tak policjanci rozpoczęli obchody zbliżającego się Święta Policji. Wynikiem 8:3 zakończył się mecz towarzyski, który rozegrali między sobą policjanci pionu prewencji i pionu kryminalnego. Piłkarzom sędziował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku.

Sukcesy Rafała Gierka

Podczas rozgrywanych 35 Mistrzostw Polski U-23Rafał Gierek oszczepnik z Topolnicy wychowanek Andrzeja Krawczaka, zawodnik MKS Pułtusk, od 2018r. reprezentujący AZS-AWF  W-wa bijąc dwukrotnie rekord życiowy, wynikiem 75,03 zdobywa tytuł Mistrza Polski U-23 i zostaje powołany do reprezentacji Polski na mecz międzypaństwowy Czechy- Słowenia- Węgry-Polska.

Dwa medale naszych lekkoatletów

Podczas weekendu w Sieradzu odbywały się  35. PZLA Mistrzostwa Polski U23, w których startowali nasi zawodnicy.

Mega sukces Winniczanek

Tak pisaliśmy w lutym tego roku po zdobyciu mistrzostwa rejonu ciechanowskiego „Był rok 2009 mistrzostwa rejonu ciechanowskiego, sala w Mławie i dziewczęta z Winnicy rocznik 1996 wygrywają te zawody, by później sięgnąć po srebro na mistrzostwach Mazowsza. Mija dziewięć lat i historia się powtarza” i bardzo chcieliśmy, aby się powtórzyła.

Jest zaplecze, i to jakie!

Po tak wielkim sukcesie jak zdobycie II miejsca w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej postanowiliśmy zagrać jeszcze parę meczy, aby nie stracić kontaktu z piłką ręczną. Sposobność nadarzyła się 9 czerwca w Zielonce gdzie mogliśmy zagrać i rocznikiem 2005 i 2008 oraz 16 czerwca w Radzyminie gdzie zagrał rocznik 2008.

Po 15 tysięcy na sport

Młodzieżowy Klub Sportowy w Pułtusku i Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Lider" Winnica otrzymają po 15 000 zł dofinansowania.

Subskrybuj to źródło RSS