fbpx
czwartek, 04 czerwiec 2020

Winniczanki na Fit Camp

napisane czwartek, 14 listopad 2019 08:09

13 listopada najmłodsze liderki, uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej wzięły udział w II ogólnopolskim turnieju piłki ręcznej dla dziewcząt rocznika 2009 i młodsze Fit Camp w Warszawie

  Szukamy grania dla naszych maluchów i dzięki temu, że Pan Andrzej Zaręba Dyrektor naszej szkoły opłacił nam transport mogliśmy zdobywać kolejne doświadczenia. W warszawskich zawodach wystartowało sześć zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”. Choć wiedzieliśmy, że mając w zespole większość młodszych dziewcząt niż rocznik 2009 będzie ciężko o zwycięstwa. Jednak dla nas najważniejsze było, to aby zbierać nowe doświadczenia, aby każda z dziewczynek mogła pokazać swoje umiejętności i je podnosić w bezpośredniej grze z koleżankami z innych zespołów. Choć musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwniczek to jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych małych zawodniczek z koleżankami z SP 341 Warszawa, MKS Siedlce, SP 300 Warszawa, MKS Brodnica i UKS Rusiec. Dziewczęta wyjechały podbudowane i chcą jeszcze ciężej trenować. Brawo Maluchy!!!

Już 16 listopada dziewczęta z rocznika 2008 jadą na turniej ligi mazowieckiej do Radziejowic a dzień później 17 listopada młodziczki z rocznika 2005-6 jadą na ligę do Warszawy.

Skład zespołu maluchów: Emilia Głodowska, Martyna Berent, Nadia Jasińska, Karolina Mączyńska, Nadia Głodowska, Gabrysia Jałmużna, Julia Kobrzyńska, Nikola Rakowska, Sandra Andryszczyk, Kinga Czyżewska, Marta Ostaszewska, Asia Śmietańska.
Opiekun Tomasz Szeliga

Lider Winnica

Opiekun: Tomasz Szeliga