wtorek, 10 grudzień 2019

Druga kolejka PALS

napisane poniedziałek, 25 listopad 2019 12:29 Napisał

24.11 została rozegrana druga kolejka meczów w „Pułtuskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki”.

Pierwszy mecz to pojedynek drużyny Pułtuska z drużyną Golądkowa. Pierwszy set to dominacja drużyny z Pułtuska, zaś druga odsłona to już dobra gra Golądkowa, mocne ataki Tomka Bandurskiego i bloki Michała Majewskiego niestety na nic się zdały i w całym meczu Pułtusk zwyciężył 2:0 (25:10, 25:22).
W drugim meczu X Volley Karniewo podejmowało drużynę z Golądkowa. Tutaj znowu od samego początku Karniewo narzuciło swój styl gry i nie dali rywalom cienia szansy na zwycięstwo. Ostatecznie wynik spotkania to 2:0 dla Karniewa (25:19, 25:13).

W trzecim pojedynku X Volley Karniewo podejmowało drużynę ULKS Macovia. Od samego początku spotkania Maków pokazał że będą walczyć w lidze o każdy punkt. Pierwszy set to dobra gra po obu stronach siatki, ale to drużyna z Makowa po każdym zdobytym punkcie rosła w siłę i doprowadziła do wygrania tej partii. Drugi set pokazał że Karniewo nie zamierza złożyć broni i potrafili się odbudować zwyciężając 25:20 i w całym pojedynku doprowadzili do stanu 1:1. O wszystkim musiał zdecydować Tie-break. Trzeci set to już pokaz gry w ataku i na zagrywce drużyny z Karniewa, zawodnicy z Makowa musieli uznać wyższość bardziej doświadczonej drużyny. Wynik końcowy spotkania do 2:1 dla Karniewa (22:25, 25:20, 7:15).
Czwarty mecz Mamobile – Dream Team został przełożony na dzień 15.12.2019 r.

Sędziowali: Andrzej Krawczyński, Przemysław Kowalski.
Opracował: Przemysław Kowalski MOSiR Pułtusk.