środa, 11 grudzień 2019

MKSW KAN Pułtusk rośnie w siłę

napisane czwartek, 28 listopad 2019 17:31 Napisał

W ubiegły weekend zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportów Walki KAN Pułtusk startowali na Masters Mazovia Cup w Ciechanowie. W klasyfikacji medalowej 28-osobowa grupa zawodników i zawodniczek MKSW „KAN” zajęła 7 miejsce. W kategorii seniorów ekipa z Pułtuska uplasowała się na 3 lokacie

Na profilu społecznościowym Klubu można poznać znaczące i rosnące sukcesy i osiągnięcia naszych młodych sportowców.
- Zdobycie 10 medali, w tym 4 złotych na zawodach „Masters Mazovia Cup” w Ciechanowie jest ogromnym sukcesem – mówi główny trener i zarazem medalista Mistrzostw Świata i Europy w taekwon-do Piotr Szwejkowski.
Na najwyższym stopniu podium międzynarodowego turnieju stanęli Marek Sobieraj, Hanna Pawłowska i Eliza Olkowska – wszyscy w walkach oraz Piotr Szwejkowski w układach. Marek Sobieraj zajął także 2 miejsce w układach, zaś Hanna Pawłowska była 3 w tej konkurencji.