KS Semiramida wraca z medalami

KS Semiramida wraca z  medalami

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Kurzętnik za nami.

To był ostatni strat K.S Semiramida w tym sezonie startowym. Bardzo ważne zawody, które odbyły się w Kurzętniku były eliminacjami do dostania się w szeregi Narodowej Kadry Polski PZKB i zarazem możliwością startu na Mistrzostwach Świata.
8-10.06.2018 to data,  która przejdzie zdecydowanie do historii organizacji Mistrzostw Polski Kickboxingu w Light Kontakcie seniorów, juniorów, kadetów starszych i młodszych. Prawie 500 zawodników i zawodniczek z 77 klubów Polski zawitało do Kurzętnika, aby zmierzyć się w walkch o najwyższe trofea w Polsce.
Nasz klub reprezentowało 9 osób: Natalia P, Mateusz S, Marcin B, Karol N, Paweł T, Aleksander Ch, Darek P, Marcin S oraz Czarek Rz. Do Pułtuska wracamy z złotem Natalii oraz dwoma brązowymi medalami Mateusza i Aleksandra. O medal  otarł się także Paweł,  tym razem jednak  przeciwnik z którym wygrał wcześniej na zawodach bokserskich był lepszy. Na wielkie uznanie  zasługuje Natalia, która została Mistrzynią Polski w kadetkach młodszych wygrywając zdecydowanie w sowich wszystkich walkach. Jej wielki charakter wojowniczki nie dał szans żadnej przeciwniczce. Natalia to wielkie odkrycie i wielki diament, który po oszlifowaniu stanie się niespotykanym brylantem w kickboxingu.
Składam wszystkim wielkie gratulacje za super walki, podziękowania dla trenerów Darka i Marcina oraz naszych sponsorów bez których nie moglibyśmy wystartować na tych zawodach .
Powrót na górę