Young Football Cup 2018

W dniach 6-7 września w Pułtusku rozegrano Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej – Young Football Cup 2018.

Hala sportowa Zespołu Szkół nr 2 okazała się szczęśliwa dla drużyny Pogoni Lwów, która zdobyła I miejsce. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku, trzecie miejsce przypadło w udziale gospodarzom obiektu – zawodnikom Zespołu Szkół nr 2. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Szkoły Sportowej Rejonu Wileńskiego (Litwa), Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. T. Kościuszki w Pułtusku, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Potockiej w Pułtusku, SK Navsi z Czech i Sokoła Grodno z Białorusi.

Zobacz pełną relację

W ramach tych zawodów w sobotę 08.09.2018 odbył się turniej „O Puchar Orląt Lwowskich”. Z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości zaproszono do sportowej rywalizacji kluby z areny międzynarodowej (Sokół Grodno, Szkoła Sportowa Rejonu Wileńskiego, LKS Pogoń Lwów i SK NAVSI Czech Republic) oraz drużynę Polonii Warszawa i reprezentację Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Zwycięstwo w całym turnieju odniosła drużyna PSP4, która w niezwykle dynamicznym meczu pokonała Pogoń Lwów.