środa, 20 luty 2019

Dzikie drużyny po rozgrywkach

napisane poniedziałek, 11 luty 2019 16:07 Napisał

W okresie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im T. Kościuszki oraz Zespołem Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi zorganizował halowe turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

Wyniki Halowych Turniejów Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” rozegranych w ramach „Ferii na Sportowo z MOSiR-em”

1. W kategorii klas I-IV w turniejach wzięły udział trzy drużyny: Pomarańczowi, AC Pajace i Młode Orły.

 Ostateczna kolejność po II turniejach

Miejsce

Drużyna

1.

Młode Orły

2.

AC Pajace

3.

Pomarańczowi

 

Skład zwycięskiej drużyny: Bartosz Miłoszewski, Paweł Król, Dawid Król, Mateusz Janczak, Jakub Kordowski, Jakub Piotrowski.

2. W kategorii szkół podstawowych klas VI-VII do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn.

Ostateczna kolejność po II turniejach

Miejsce

Drużyna

1.

Chłystki FC

2.

FC Koszary

3.

AC Pajace

4.

FC Czajnik

Skład zwycięskiej drużyny: Wiktor Wykowski, Hubert Wykowski, Filip Szymański, Dominik Buraczewski, Patryk Plec i Sebastian Parzychowski.

Turnieje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Monika Brzozowska i Jacek Stępniewski.

3. W kategorii szkół podstawowych klas VIII i klas gimnazjalnych do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły: UKS Popławy , Pyłki , Dzikie Podrabiańce , AC Pajace.

Ostateczna kolejność po II turniejach

Miejsce

Drużyna

1.

UKS Popławy

2.

Dzikie Podrabiańce

3.

AC Pajace

4.

Pyłki

Skład mistrzowskiej drużyny " UKS Popławy" - Kamil Dombkowski, Tomasz Grzywacz, Bartek Kornacki, Jakub Burawski, Gabryś Osiewicz.

4. W feryjne czwartki 31 stycznia i 7 lutego odbyły się Halowe Turnieje Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Turnieje rozgrywane były w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku. Do rozgrywek zgłosiło się dziewięć zespołów: Ciółkowo , FC Śmigielnice , Konrad i Spółka , Lolki , FC 2115 , FC Łobuzy , Pniewo , Popławianka , Sprawni Inaczej.

Ostateczna kolejność po II turniejach

Miejsce

Drużyna

1.

LOLKI

2.

FC ŚMIGIELNICE

3.

FC ŁOBUZY

4.

POPŁAWIANKA

5.

PNIEWO

6.

KONRAD

i SPÓŁKA

7.

FC 2115

8.

CIÓŁKOWO

9.

SPRAWNI INACZEJ

Skład mistrzowskiej drużyny " LOLKI" - Hubert Młynarczyk , Sebastian Chojnacki, Aleksy Maga, Paweł Świerczewski, Krzysztof Lolo, Adam Tośka, Kamil Skok, Bartosz Czarnowski.

Turniej w kategorii klas VIII i klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych sędziował p. Grzegorz Miłoszewski.

Puchary i dyplomy najlepszym drużynom w każdej kategorii wręczył dyrektor MOSiR p. Mateusz Miłoszewski. Wszyscy zawodnicy startujący w turniejach otrzymali od niezawodnych Sponsorów paczki feryjne (pomarańcze, mandarynki, banany i czekolady). W imieniu fundatorów, paczki wręczył sędzia główny Włodzimierz Foltyn oraz Grzegorz Miłoszewski.

Sponsorami Ferii 2019 były firmy: „Drogi i Mosty” p. Jana Kaczmarczyka, „Isbud” p. Józefa Łatyfowicza, „Wald-Glob” p. Jana Radeckiego oraz „Artgum” sp. j. Karpiński, Sadowski, Sobieraj.

 

WSZYSTKIM DRUŻYNOM GRATULUJEMY

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

23 692 02 67 lub 501 757 521