fbpx
czwartek, 02 kwiecień 2020

Brawo Wy, nauczyciele!

napisane czwartek, 12 marzec 2020 22:38
Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels Zdjęcie autorstwa Andrea Piacquadio z Pexels

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, Krzysztof Łachmański zaproponował uczniom naukę przez internet

Wykorzystując jeden z efektów prowadzonego od trzech lat eksperymentu pedagogicznego - platformę edukacyjną CLASSROOM nauczyciele będą przesyłać zadania i materiały do samodzielnej pracy. Dzieci mogą pracować na komputerach domowych lub smartfonach - pisze na profilu szkoły dyrektor Łachmański. - W klasach IV w przypadku matematyki wykorzystamy platformę zeszyt.online na serwerze Politechniki Warszawskiej.
Na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku od jutra - 13 marca aktywna będzie również zakładka z komunikatami zespołów przedmiotowych oraz instrukcja zalogowania się na platformie CLASSROOM dla uczniów, którzy jeszcze nie są zalogowani.

E-learning w szkołach Gminy Pułtusk

W związku z zawieszeniem działalności szkół i placówek systemu oświaty od 16 do 25 marca br., dyrektorzy szkół prowadzonych przez Gminę Pułtusk zostali zobligowani do przygotowania oferty
e-learningowej dla  uczniów oraz do poinformowania rodziców, gdzie i w jaki sposób można będzie
z niej korzystać. Informację o przygotowanych ofertach e-learningowych zostaną umieszczone
na stronach internetowych każdej ze szkół podstawowych oraz na stronie Urzędu Miejskiego
w Pułtusku.

Wydział Edukacji i Promocji

 


Karolina Chruścińska Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem również ?
Marta Domańska Nie tylko w/w szkoła zorganizowała takie nauczanie zdalne. Moje koleżanki i moi koledzy z Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie również podjęli nauczanie uczniów poprzez komunikację internetową. Na bieżąco wysyłają i sprawdzają materiał opanowany przez dzieci. Dlatego nie rozumiem zachwalania jednej ze szkół.

 

Redakcja WPU24

Jarosław Kopeć
tel. 512 947 515