Zdarzenia

Za szybko gnał i prawo jazdy (od)dał

Zatrzymanie prawa jazdy, mandat i punkty karne - to efekt przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym przez kierującego Passatem.

Z 2. promilami za kierownicą

Policjanci zatrzymali kierującego fiatem, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 38-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Pijany motocyklista uciekał przed policją

35-latek chciał uniknąć policyjnej kontroli. Badanie na zawartość alkoholu potwierdziło powód jego ucieczki. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Uwaga seniorzy! Próba wyłudzenia „na CBŚP”

Tutejsza jednostka Policji weszła w posiadanie informacji, że w dniu dzisiejszym na terenie Pułtuska nieznany mężczyzna podając się za funkcjonariusza CBŚP próbował nawiązać rozmowę z osobami starszymi, wypytując o zgromadzone przez nich oszczędności

Szybki 70.latek

Oprócz mandatu i punktów karnych za popełnione wykroczenie mundurowi zatrzymali kierującemu prawa jazdy. Policja apeluje o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Zabezpieczyli ponad 100 paczek papierosów

Ponad 100 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej, zabezpieczyli policjanci z Pułtuska. Teraz 59- latek odpowie za popełnienie wykroczenia skarbowego.

Nastolatek z marihuaną

Pułtuscy policjanci zatrzymali 19- latka, który miał przy sobie marihuanę.

Subskrybuj to źródło RSS