Zdarzenia

Skuteczna akcja policjantów

Pułtuscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do salonu fryzjerskiego. Odzyskano całość skradzionego mienia.

Policja szuka ofiar cyberataku

Policjanci pracujący nad sprawą dysponują kluczami, które mogą pozwolić na uzyskanie dostępu do zasobów zaszyfrowanych w wyniku przestępstwa. W związku z tym Policja apeluje do osób, które mogły paść ofiarą Tomasza T., „Thomasa” lub „Armaged0na” z prośbą o zgłaszanie się do najbliższych jednostek Policji w całym kraju, w celu dostarczenia dowodów jego działalności. Istnieje możliwość odszyfrowania zainfekowanych komputerów. Dotyczy to rozsyłania złośliwego oprogramowania przez GIODO i Zastępczy Pojazd.

Poprosiła o zdjęcie obrączki

 W dniach 05.03.2018 r. – 11.03.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 13 zdarzeniach:

Stracił prawko w Głodowie

26 – latek stracił uprawnienia za przekroczenie prędkości. Przypominamy, o konsekwencjach brawurowej, bezmyślnej jazdy, która w konsekwencji może zakończyć się tragicznie!

Włamują się przez okna i tarasy

Policja szuka sprawcy/sprawców włamań do domów jednorodzinnych, do których doszło na terenie powiatu ciechanowskiego. Podobne działania prowadzi policja w Makowie Mazowieckim.

Oszukują na aukcjach

19.01: Winnica- mieszkanka pow. pułtuskiego zamówiła na portalu internetowym zegarek SMARTWATCH marki SONY wart. 415,65 zł. Za towar zapłaciła. Do dnia dzisiejszego nie został przysłany.

Zadymienie na 17 Stycznia

Mieszkańcy informują o akcji strażaków na skrzyżowaniu ulic 17 Stycznia i Traugutta

6000 bezakcyzowych papierosów w domu

Policjanci zabezpieczyli ponad 6 tysięcy sztuk papierosów. Do sprawy zatrzymali 55- latkę której grozi teraz do trzech lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Subskrybuj to źródło RSS