Policjanci żegnają Kolegę

Policjanci żegnają Kolegę

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 28 stycznia 2018 roku zginął w wypadku nasz Kolega i oddany Policjant st. sierż. Przemysław Brzeziński.

W listopadzie skończył 28 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

Starszy sierżant Przemysław Brzeziński służbę w Policji rozpoczął 5,5 roku temu. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant oraz wspaniały Kolega. Przez ostatni rok pełnił funkcję referenta Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla kochających Go najbliższych oraz wszystkich tych, którzy Go znali i cenili...

Kierownictwo pułtuskiej Jednostki, policjanci i pracownicy Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę