Dwa oświadczenia dyrekcji szpitala

Dwa oświadczenia dyrekcji szpitala

Wobec sytuacji zaistniałej w dniu 07.02.2018 roku informujemy, iż na chwilę obecną trwa dochodzenie prokuratorskie i dlatego prosimy o powstrzymanie się od zbyt pochopnych komentarzy.

Jest to bardzo trudna sytuacja dla rodziny, ale także dla całego szpitala. Pragniemy zdementować nieprawdziwe informację, które pojawiły się w przestrzeni publicznej ,,o zgonie w karetce”. Jednocześnie informujemy, że do czasu zakończenia działań Prokuratury nie będziemy udzielać żadnych informacji, ani komentować doniesień prasowych.

Dyrektor Zarządzający
Małgorzata Tuszyńska


Wobec sytuacji zaistniałej 07.02.2018 informujemy, że w dniu dzisiejszym złożyliśmy doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Doniesienie nie dotyczy działań naszego szpitala.

Dyrektor Zarządzający
Małgorzata Tuszyńska

11 komentarzy

 • czytelniczka
  czytelniczka wtorek, 13, luty 2018 17:55 Link do komentarza

  Niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu j tyleJak ma Pani dyrektor zarządzać skoro w godzinach pracy jeździ po Pułtusku. Nic dziwnego ze ciężko zastac

 • pacjent
  pacjent sobota, 10, luty 2018 20:16 Link do komentarza

  PIS ratuj.

 • Otton
  Otton sobota, 10, luty 2018 18:07 Link do komentarza

  Pułtusk w pigułce. Jakie miasto takie komentarze. Zmarła kobieta i trzeba ustalić czy lekarz podjął błędną decyzję lub czy zawiodła obsługa karetki. Przeswiatlanie dyrektor sprzątaczki czy portiera niewiele wnosi.

 • ktoś
  ktoś sobota, 10, luty 2018 17:00 Link do komentarza

  Szpial pracuje całą dobę, cały personel zaczyna od wczesnych godzin porannych natomiast wszechmocnej pani dyrektor nikt tu nigdy nie widział wcześniej niż przed 10 a wychodzi przed 16 zawsze!!! więc o jakim zarządzaniu tu mówimy. Spokojnie ludzie bo jak widać w ostatnim czasie w Pułtusku zaczęto robić pewne porządki więc może i w szpitalu ktoś w końcu rozwiąże tą klikę i zacznie tą instytucją rządzić wreszcie ktoś kompetentny.

 • Prawnik
  Prawnik sobota, 10, luty 2018 16:45 Link do komentarza

  Patrząc na to co w ostatnim czasie dzieje się w naszym mieście to aż serce ściska. Pącząwszy od głowy miasta czyli Panu Burmistrzu a kończąc na osobach zarządzających największymi i najważniejszymi instytucjami a za taką uważam szpital, który w ostatnim czasie nie cieszy się zbyt dobrą opinią a zasługę za to niewątpliwie ponosi osoba zarządzająca nim. Należy jednak zadać sobie pytanie czy wspomniana pani dyrektor rzeczywiście ma tam coś do powiedzenia czy jest jedynie osobą zajmującą stanowisko bo po prostu ktoś musiał tą funkcję piastować. Jedno jest jednak pewne, osoba ta powinna posiadać odpowiednie wykształcenie do zarządzania tak dużą instytucją i myślę, że mieszkańcy mają prawo wiedzieć komu powierzają życie i zdrowie własne oraz swoich bliskich bo w końcu szpital to nie prywatny folwark gdzie można sobie obsadzać tak ważnymi stanowiskami wyłącznie za tzw. piękne oczy lub z podobnych powodów. Mam nadzieję, że pani dyrektor czytając to sama wypowie się na temat własnego wykształcenia bo o drodze jaką musiała przejść aby zasiąść na fotelu dyrektora raczej publicznie nie opowie. Być może Prokuratura badając tą sprawę sprawdzi również jej kompetencje i wszystko będzie jasne. Pewne jest jednaj, że pani Tuszyńska nie cieszy się w pracy zbyt dużym autorytetem.

 • ręce opadają
  ręce opadają sobota, 10, luty 2018 16:41 Link do komentarza

  Na złodzieju czapka gore , najlepszą obroną jest atak - ot mądre powiedzenia , a dotyczą złożenia doniesienia do prokuratury przez zarządzających szpitalem.

 • Jakub Wędrowycz
  Jakub Wędrowycz sobota, 10, luty 2018 13:49 Link do komentarza

  Ot i typowa polska zawiść oraz bicie piany.Zapewne nikt z szanownych tu komentujących nie wie dokładnie co się w szpitalu wydarzyło dokładnie ani też jakie wykształcenie posiada wspomniana Pani Dyrektor. Ale też oczywiście nie przeszkadza to w komentowaniu i wypowiadaniu swoich "rewelacji" Bardzo łatwo skryć się za anonimowym nickiem i pisać cokolwiek ślina przyniesie nieważne już czy ma to sens.Tak oto ludzie niespełnieni w życiu spełniają się w sieci.

 • Obserwator
  Obserwator sobota, 10, luty 2018 12:43 Link do komentarza

  Nie no to mówi samo za siebie... Jak szpital ma funkcjonować dobrze w chociaż w minimalnym stopniu skoro zarządzają nim osoby które nie mają pojęcia ani wykształcenia w zakresie jakiejkolwiek wiedzy medycznej a tym bardziej w zakresie samego zarządzania?! "Pani Dyrektor" właśnie teraz powinna ludziom wprost wytłumaczyć dlaczego dopuściła do takich zaniedbań w organizacji i funkcjonowaniu tego ... Właśnie, czego? Bo szpitalem nie można tego nazwać... Ale po co, skoro lepiej wydać oświadczenie o nieudzielaniu żadnych informacji i mieć gdzieś wszystkich którzy stracili kogoś bliskiego właśnie przez takie zaniedbania. A, no i jeszcze jedna kwestia - "złożyliśmy doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Doniesienie nie dotyczy działań naszego szpitala" - to przepraszam bardzo, czyje działania doprowadziły to śmierci pacjenta? Lepiej przepychać się w prokuraturze niż w końcu wziąć się za robotę... Nie wiem za co dostała Pani to stanowisko ale na pewno nie za kompetencje.

 • Pracownik
  Pracownik sobota, 10, luty 2018 12:41 Link do komentarza

  Jestem pracownikiem tego szpitala i jedyne co mogę powiedzieć o Pani Dyrektor, to że z całej pracy którą tam wykonuje, najlepiej wychodzi jej uśmiechanie się do młodych lekarzy... Ale cóż więcej można wymagać? W końcu jest tylko marionetką w cudzych rękach... Bez prawa do własnego zdania a tym bardziej do decydowania o czymkolwiek.

 • lkjh
  lkjh sobota, 10, luty 2018 09:20 Link do komentarza

  Chcesz powiedzieć że to następna osoba na tak wysokim stanowisku ze średnim wykształceniem .?

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę