Oszukują na aukcjach

Oszukują na aukcjach

19.01: Winnica- mieszkanka pow. pułtuskiego zamówiła na portalu internetowym zegarek SMARTWATCH marki SONY wart. 415,65 zł. Za towar zapłaciła. Do dnia dzisiejszego nie został przysłany.5.03: Osoba podając swoje dane osobowe i adres zamieszkania dokonała oszustwa na aukcji internetowej. Po wystawieniu telefonu komórkowego marki SONY Xperia opisanego, że jest w stanie bardzo dobrym, został on wylicytowany przez 37- latkę, opłacony. Po dostarczeniu okazało się, że aparat jest uszkodzony a koszt naprawy przekracza wartość telefonu.

5.03: Strzegocin-  39-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynik 0,89 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu a ponadto wbrew obowiązującemu sądowemu zakazowi kierowania pojazdami rowerowymi.

  • nietrzeźwych kierujących- 5
  • interwencji- 19
  • legitymowań- 734

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę