Schował fajki w gołębniku

Zdjęcie poglądowe Zdjęcie poglądowe

Pułtuscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad kilkaset sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar należał do mieszkańca Pułtuska. Mężczyzna przechowywał go w gołębniku.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości gospodarczej ustalili podejrzanego o czyn z kodeksu karno-skarbowego. Policjanci pojawili się na terenie jego posesji w zeszły piątek. W trakcie sprawdzania pomieszczeń gospodarczych znaleźli kilkaset papierosów niewiadomego pochodzenia. Właścicielowi nielegalnego tytoniu grozi wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Obecnie trwa szacowanie wstępnych strat powstałych na szkodę Skarbu Państwa oraz wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd mieszkaniec Pułtuska miał zabezpieczone wyroby.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę