3 miesiące bez prawa jazdy

3 miesiące bez prawa jazdy

19- latek stracił uprawnienia na trzy miesiące za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.Wczoraj  (12 kwietnia) policjanci drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym. Wykroczenia dopuścił się 19- letni mieszkaniec Pułtuska. Ręczny miernik prędkości wskazał, że kierujący jechał 123 km/h, na odcinku gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Młody kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi. Od jazdy „odpocznie” 3 miesiące.

Prędkość jest głównym czynnikiem mającym wpływ na tragiczne skutki wypadków drogowych. Nie wszystkich wypadków da się uniknąć, ale zdejmując nogę z gazu możemy ograniczyć ich konsekwencje i zwiększyć szanse na przeżycie własne i innych- Policja apeluje o rozsądek!

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę