Nietrzeźwy uderzył w drzewo

Nietrzeźwy uderzył w drzewo

Wczoraj po godz. 19. w Olszaku (gm. Pułtusk) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna wraz z pasażerką trafili do szpitala.


Kierujący osobowym Renault, 21- letni mieszkaniec Pułtuska na prostym odcinku drogi gruntowej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Na skutek zdarzenia obrażenia poniosła17 letnia pasażerka, mieszkanka Pułtuska. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala. Ich życie nie jest zagrożone. 21- latek odpowie za swoje zachowanie przed Sądem, jego prawo jazdy zostało już zatrzymane.

Osoby wsiadające za kierownicę pod wpływem alkoholu wykazują się dużą bezmyślnością i zupełnym brakiem wyobraźni. Nieodpowiedzialni są również ich towarzysze, którzy wiedząc, że kierowca znajduje się pod działaniem alkoholu wsiadają do auta i co gorsze pozwalają kierowcy odjechać.

Reagujmy stanowczo na tego typu zachowanie, nie bądźmy obojętni- jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem!

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę