Dwie kradzieże z portfeli

Dwie kradzieże z portfeli

26.07- Pułtusk- N/n osoba w jednym z barów, wykorzystując nieuwagę 59- letniej mieszkanki Pułtuska dokonała kradzieży torebki położonej przy sąsiednim stoliku z zawartością dowodu osobistego, pieniędzy w kwocie 150 zł oraz rzeczy osobistych, powodując ogólne straty w wysokości 350 zł.

od 01.08.2009- gm. Obryte- 30- letni mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną, w ten sposób, że naruszał nietykalność cielesną, groził pozbawienie życia, wszczynał awantury w czasie których wyzywał słowami wulgarnymi. Prokurator rejonowy w Pułtusku zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

21.07- Pułtusk- N/n sprawca z portfela pozostawionego na straganie targowiska dokonał przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 700 zł, działając na szkodę mieszkańca pow. pułtuskiego.

27.07- 22- letni mieszkaniec Pułtuska kierował samochodem osobowym po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości (0,30 mg/l) oraz wbrew zakazowi sądowemu wydanemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

legitymowań- 592

interwencji- 42

nietrzeźwych kierujących- 16

Powrót na górę