Szokujące fakty w kronice policyjnej

Szokujące fakty w kronice policyjnej

1.10.2018- Pułtusk: Podczas wykonywania czynności służbowych dzielnicowa KPP Pułtusk ujawniła fakt uszkodzenia ciała 46- letniej mieszkanki Pułtuska. Kobieta posiadała obrażenia ciała w postaci zasinień obydwu oczodołów oraz zasinienia policzka skutkującego rozstrojem zdrowia na okres do siedmiu dni. Wykonując w tej sprawie czynności ustalono, że powyższe obrażenia spowodował wspólnie z nią zamieszkały mąż. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.29.09.2018- Kleszewo: N/n osoby dokonały kradzieży saszetki znajdującej się na wieszaku w recepcji hotelu, w której znajdowały się pieniądze w kwocie 850 zł, dowód osobisty, prawo jazdy, 2 telefony komórkowe, 3 dowody rejestracyjne od pojazdów. Wszystko o łącznej wartości 5850 zł, działając na szkodę 70 letniego mieszkańca Pułtuska.

28.09.2018- Dzierżenin: N/n sprawca nie mając wymaganego zezwolenia na rzece Narew dokonał połowu ryb za pomocą sieci rybackiej typu Wonton, działając na szkodę Okręgu Mazowieckiego Państwowego Związku Wędkarskiego w Warszawie.

1.10.2018- Pułtusk: 67 letni mieszkaniec Pułtuska kierował samochodem osobowy marki Skoda Fabia po drodze publicznej wbrew zakazowi sądowemu wyd. przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

4.10.2018- Kacice: 30 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował pojazdem mechanicznym po drodze publicznej pomimo prawomocnego zakazu sądowego.

  • Interwencji policyjnych : 17
  • Legitymowani : 643
  • Nietrzeźwych kierowców : 1
Powrót na górę