Śmiertelny wypadek drogowy

Fot.KPP Pułtusk Fot.KPP Pułtusk

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do jakiego doszło na drodze powiatowej w gminie Pokrzywnica. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj ok 5.45. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 34-letni kierowca Forda Mondeo jadąc w stronę Pułtuska, z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi, wypadł z jezdni, następnie uderzył w drzewo. Na skutek poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem Prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego wypadku.

To już szóste zdarzenie drogowe w tym roku ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Powrót na górę