czwartek, 18 lipiec 2019

Marihuana w sklepie

napisane poniedziałek, 01 kwiecień 2019 14:11 Napisał

W piątek policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 30-latka w związku z posiadaniem środków odurzających

Funkcjonariusze na terenie gm. Obryte w jednym ze sklepów spożywczych ujawnili kilkanaście gramów suszu roślinnego. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, również ujawniono środki odurzające w postaci marihuany.

W piątek (tj. 28.03.2019r.) w godzinach popołudniowych Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku udali się do jednego ze sklepów na terenie gminy Obryte, gdzie ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanego 30-latniego mieszkańca powiatu pułtuskiego również ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadzą czynności w celu wyjaśnienia, czy nie doszło do przestępstwa handlu narkotykami. Odpowiedzialność karna za posiadanie oraz handel środkami odurzającymi, to kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Oficer prasowy policji

sierż. sztab. Milena Kopczyńska