Wiadomości Pułtusk, informacje Pułtusk, news Pułtusk

Zamknij
WAŻNE

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla miejscowości Pułtusk i dla okolic

. 12:53, 10.06.2026 Aktualizacja: 12:53, 10.06.2026
Skomentuj Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla miejscowości Pułtusk i dla okolic

Przez Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie, zostało wydane ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatów naszego województwa.

Alert pierwszego stopnia

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. Miejscami niewykluczone będą burze z porywami wiatru do 60 km/h.

– informuje IMGW.

Zjawisko będzie miało miejsce od 2026-06-10 23:00:00 do 2026-06-11 13:00:00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska oszacowano na 80%.

Prognozę pogody można znaleźć w dziale Pogoda na naszym portalu.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

płk Saracyn rektorem WAM

Jak taki dobry to niech przyśle tu kogoś sensownego zamiast Gajdy do rządzenia

brawo

16:48, 2026-06-30

Obwodnica Pułtuska wyraźnie bliżej otwarcia

Tam gdzie kończy się obwodnica Pułtuska (za Pułtuskiem w kierunku Ostrołęki, nie od str. Warszawy) łatwo pominąć zjazd do trasy powrotnej czyli 61. A trasa gladko przechodzi w wolną 57. Google maps kieruje na 57 na Maków Maz. (gdzie też nie ma znaku, że można skręcić w prawo do starej trasy tylko można się pomylić jadąc prosto dalej 57) i kluczenie po wsiach(choć te wsie teraz to i tak nie prawdziwy wiejski klimat...) spirale, zakręty!

Anonim

13:42, 2026-06-30

Pułtusk odnowi mural pamięci. Potrzeba 100 tys. zł

ASpjeardalaj. Koszty kampanii uspołecznić? A co za "Pultusk" chce murala? Kim ten "Pultusk" jest że wystawia łapy po pieniążki? Ktoś znowu na polskiej pułtuskiej martyrologii chce sobie kampanię rozpędzić? To niech wykłada hajs z kieszeni jak ostatnio, a nie wyciąga łapy

wara won

08:47, 2026-06-30

Woda w powiecie pułtuskim nadal pod presją

Dlaczego kolejny, jedenasty artykulik o wodzie, po raz kolejny obciąża za całą sytuację wyłącznie mieszkańców? Myślę że ta narracja jest bardzo szkodliwa i się odbije na was. Jak na razie mieszkańcy spełniają karnie wszystkie obowiązki. Natomiast odpowiedzielani za dostęp, gospodorowani, zarządzanie i utrzumanie dostępu do wody zajmują się tylko apelowaniem o oszczedzanie i grożeniem paluszkiem? Wy chyba nie macie pojęcia, że w sprawie infrastruktury krytycznej OSOBIŚCIE ODPOWIADAJĄ KARNIE KIEROWNICY JEDNOTEK ORGANIZACYJNYCH. To znaczy, że gmina, powiat, spółki wodne, dystrybutorzy czy ktokolwiek dostanie imienną karę do zaplacenia ze swojej kieszeni, a nie kara tylko dla jednostki organizacyjnej (to też). Chyba twarde łby na stołkach nie rozumieją że kary zapłacą za swoje a nie za urzędowe pieniążki

dura lex

11:17, 2026-06-29

0%