Wypadki drogowe i zdarzenia w Pułtusku, kronika strażacka Pułtuska i powiatu pułtuskiego. - wpu24.pl

Zamknij
WAŻNE

Na sygnale

Wydarzenia, wypadki i kroniki działania policji, straży pożarnej i OSP Pułtuska i powiatu pułtuskiego

Pułtuscy policjanci uderzyli w punkt, w którym według ustaleń mogły być prowadzone nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się na miejscu. W lokalu zabezpieczono pięć automatów do gier, 12 tysięcy złotych w gotówce oraz inne przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa lub służyć do jego popełnienia.
Motocyklista zatrzymany w Trzepowie. Alkohol, prędkość i brak uprawnień
W dniach od 15 do 21 czerwca 2026 roku jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 13 zdarzeniach. Strażacy byli wzywani do pożarów, miejscowych zagrożeń, wypadku drogowego, powalonych drzew, zapachu gazu oraz nietypowych interwencji ze zwierzętami.
W niedzielę o godz. 21:18 strażacy zostali zadysponowani zastępem GBA 617[M]52 do dość nietypowego zdarzenia. Tym razem nie chodziło o pożar, kolizję ani powalone drzewo, ale o kota, który najwyraźniej uznał komorę silnika za miejsce godne wieczornej podróży.
Zaledwie kilka godzin po oficjalnym otwarciu nowej obwodnicy Pułtuska doszło do pierwszego poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godziny 18:30 służby pracowały na zjeździe w kierunku Makowa Mazowieckiego/ Przemiarowa.
Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW. Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili w pojeździe torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego.
O godz. 18:44 służby zostały zadysponowane do miejscowości Gnaty-Szczerbaki, gdzie doszło do pożaru samochodu oraz budynku gospodarczego.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś przed godziną 16:00 w Ołdakach, w sąsiedztwie Domu Pomocy Społecznej. W zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy oraz motocykl.
W dniach od 1 do 7 czerwca 2026 roku jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 8 zdarzeniach. Strażacy wyjeżdżali między innymi do pożarów samochodów, zalanej piwnicy, gniazda os oraz nietypowej interwencji związanej z łosiem, który utknął na metalowym ogrodzeniu.
Pijany 35-latek ukradł rower spod szkoły w Pułtusku. Miał ponad 3 promil
Mefedron w skarpetce. 44-latek zatrzymany w Grabówcu
W dniach 25.05.2026 – 31.05.2026 r. jednostki straży pożarnychz terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 16 zdarzeniach
Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku szukają 35-letniego Aleksandre Tskhadaia oraz 39-letniego Irakli Mikava, którzy ukrywają się przed organami ścigania. Mężczyźni są poszukiwani listem gończym.
Policjanci Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Nieporęcie zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające
W sobotę, 23 maja 2026 roku, po godzinie 11 służby zostały wezwane do nietypowego zdarzenia przy ulicy Baltazara w Pułtusku.

OSTATNIE KOMENTARZE

DK61 od Pułtuska do Serocka z drugą jezdnią?

To było wiadome od początku że dla miasta najważniejsze są te 2x2 pasy do serocka a nie obwodnica. No ale warto przypomnieć że niemalże wszyscy radni chcieli obwodnicę daleko od miasta chyba tylko po to żeby utrudnić życie mieszkańców.

Nie ta kolejność

16:34, 2026-06-25

Linia Zegrze – Pułtusk – Przasnysz w planie ZSK

Za trzydzieści parę lat jak dobrze pójdzie

Kris Ma

15:27, 2026-06-25

Kierowcy z Pułtuska mają wygodniejszą drogę

W artykule tylko brak informacji że na trasie 571 jadąc od Nasielska trwają prace drogowe ruch wahadłowy a w Starej Wronie jest całkowicie zamknięty przejazd trasy 571 w związku z pracą remontową która ma trwać jeszcze kilka miesięcy i trzeba jechać objazdami albo dokładając z 10km szosą do Jońca i s z powrotem do wrony bądź krótszą ale też kilku kilometrową drogami polnymi. Więc lepsza droga z Nasielska na Płońsk aby wjechać na 7

Mieszkaniec niedalek

08:23, 2026-06-25

Kupujesz te napoje? Wkrótce możesz zapłacić więcej

Ten rząd Tuska znowu sięga do kieszeni Polaków Najpierw zniszczyli służbę zdrowia przez takich doktorków Dawidków z legitymacją partyjną, którzy nielegalnie zarabiają po 2 miliony złotych rocznie, stworzyli w szpitalach VIP roomy dla własnej kliki aby bez kolejki na koszt podatnika realizować kosztowne usługi medyczne, ograniczyli Polakom limity na leczenie i diagnostykę Największa w historii dziura budżetowa nie wzięła się znikąd i to nie jest wynik niegospodarności to jest celowe wyrachowane działanie. Czy rządzą nami złodzieje?

Złoty Rydwan

05:55, 2026-06-25