Budowa kolejnego marketu, zlokalizowanego między ulicami Wyszkowską i Tartaczną zbliża się już do finału.
Obecnie trwają budowlane prace końcowe.Wjazd zaplanowano od ulicy Wyszkowskiej.
Rozpoczęto też poszukiwania pracowników. Zatrudnienie znajdą:
Sklep, co ciekawe znalazł się w bezpośredniej bliskości już działającego, polskiego marketu Dino.
przy ul. Przemiarowskiej
Warszawskiej
Jana Pawła II.
Polak12:48, 14.06.2022
I po to min, przyjęto nas do przestępczej UE. Polacy, róbcie zakupy w polskich sklepach, bo te płacą podatki w naszym kraju. Bo te z UE, płacą podatki, ale u siebie.
Do nick.16:50, 14.06.2022
Cham zawsze będzie chamem na wieki wieków amen.
nick17:51, 14.06.2022
Jak się zaczyna merytoryczna dyskusja i kończą argumenty, to chłopski rozum dostaje zwarcia i broni się używając ad personam. Jak na tym przykładzie
yf16:20, 16.06.2022
nawet nie czujesz jak sobie rymujesz
person02:41, 15.06.2022
Biedronka to dziadostwo i oszustwo,i *%#)!& jakość,inne ceny półkowe a inne przy kasie,wielokrotnie na tym ich złapałem,szukają taniej siły roboczej,wolę wspierać,POlSKĄ sieć niż portugalską,tak mi dopomóż Bóg
Dysleksja21:02, 15.06.2022
Redaktorzy tego portalu mają nagminną dysleksję. Firma nazywa się Jerónimo Martins.
Charakteryzuje się tym, że ma dobrą logistykę i dopasowanie do rynku. W Biedronkach jest bałagan, bo polski klient tego się spodziewa. W Portugalii w ich sklepach jest ład i porządek. W ich sklepach np. w Afryce też jest inaczej - inny asortyment i więcej personelu pilnującego (bo tubylcy chętniej kradną)
Masz to pod nosem! Dwa wyjątkowe rezerwaty
A jaki jest stan rezerwatu Wielgolas?
gajowy
12:30, 2025-05-23
Pułtusk dostał 5 milionów! Zobacz, co się zmieni?
Przez lata jak jesteśmy w Unii nie potrafili pozyskać środków na rewitalizację i modernizacje miasta a teraz śmieszna suma 5 milionów ma załatwić wszystkie problemy. A gdzie modernizacja kanałków, miało być jak w Wenecji we Włoszech?? Z rynku zrobili największy parking w Europie, piwnice zamknięte na klucz a można by było zrobić w nich fajną kawiarnie albo mała restauracje ale po co. Gdyby w tym miescie od lat rządzili ludzie mądrzy z wiedzą i przede wszystkim z pasją do tego miasta to teraz bylibyśmy w zupełnie innej rzeczywistości.🙂
Sorenty
09:38, 2025-05-23
Koniec złotych czasów dla gmin?
A taki niedobry był ten PIS...macie teraz dobro. PIS nawet bez środków UE, miał i rozdawał samorządom więcej kasy niż PO z dotacjami. Kasy nie ma nie będzie, jak zwykle za rządów PO, ale w ramach rekompensaty podrzucą nam uchodźców, każde ilości, skolko ugodno.
Donaldinio
07:53, 2025-05-23
Pułtusk dostał 5 milionów! Zobacz, co się zmieni?
No i ciekawe jaka bedzie wartość projektu po przetargach. Obstawiam w ciemno, ze kupa kasy będzie musiała być dołożona ze środków własnych
Blagier
02:08, 2025-05-23
8 3
1. Biedronka płaci CIT w PL, ale rozumiem że wg ciebie za mało (rozumiem uproszczenie)
2. Polskie sklepy również eksponują i handlują zagranicznymi towarami (tak jak zagraniczne polskimi). Kupno w takim sklepie nie oznacza automatycznie wsparcia dla polskiego rynku.
3. EU się degraduje, ale Gdyby nie EU to dalej biegałbyś to sławojki, a banany i słodycze żerł od święta jak w 1994
0 0
*%#)!& PiS i *%#)!& ich wspierające...