Zamknij

Na chętnych czeka aż 20 etatów

14.45, 18.11.2022 . Aktualizacja: 11.35, 19.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka na Ciebie

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie.

Czeka na Was 20 etatów

Kandydaci mogą składać dokumenty do 30 listopada 2022 r. Służba Celno-Skarbowa w mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. 

Co oferujemy 

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy. 

Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. 

Jak aplikować 

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia). 

Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

[POGODA]1668779457761[/POGODA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

JacoJaco

4 0

"Mazowiecka Służba Celno Skarbowa czeka na Ciebie"no właśnie nie tylko ta służba,ale nawet już listonosz będzie mnie kontrolował,kolejni to straż leśna,kominiarz i każdy będzie mógł w drodze mandatu zabrać mi dorobek życia,dziękuję Jarosławie,na to czekaliśmy,jupi. 14:59, 18.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czas do Jacoczas do Jaco

3 0

Aby mieć kontrolę nad każdym ,każdą transakcją, by zwyczajnie się tego "nierzędu" bać. W niczym nie pomagają, tylko upadlanie i robienie w wala zadłużając aż w niebyt dorobek pokoleń. 21:42, 18.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JacoJaco

1 0

Kontrola najwyższą formą zaufania...dziadostwo nic więcej.Sami uczą ludzi jak kombinowac,dodam tylko... wszystkich Nas nie złapiecie i gest Kozakiewicza 😁 06:58, 19.11.2022


0%