Zamknij

Biznes

Firmy i oferty firmowe Pułtuska i powiatu

Nagrodzimy najaktywniejszych użytkowników portalu WPU24

10:59, 20.12.2020 | J.K
Skomentuj

Funkcjonujący na portalu system powiadamiania Alert24 pozwala bezpośrednio, także z telefonu komórkowego, przesyłać do redakcji Wasze informacje: o zdarzeniach, zagrożeniach, sytuacjach niepokojących i niebezpiecznych.

Wprowadzamy system finansowego podziękowania i rekompensaty za Wasz trud i chęć do dzielenia się informacjami z użytkownikami portalu.

Spośród wszystkich nadesłanych systemem Alert24 informacji, będziemy - pod koniec miesiąca - wyróżniali te dwie, które zdobyły największe zainteresowanie/liczbę odsłon.

Raz w miesiącu na e-mail każdego z 2 nadawców wyróżnionych informacji trafi Wirtualny Kupon Sodexo na kwotę po 100 zł.

Jak to działa?

  • wysyłasz* informację tekstową i kilka zdjęć (stłuczka, zdarzenie, pożar, wypadek, awaria itp.) klikając ikonę Alert24 na stronie głównej portalu
  • ważne, aby podać swój prawdziwy: adres e-mail oraz imię i nazwisko - tylko do wiadomości redakcji; niezbędne przy zamawianiu nagrody
  • zdjęcia muszą mieść wielkość CO NAJMNIEJ 1000 px

Jeśli to Twoja informacja wzbudziła zainteresowanie Czytelników: na początku kolejnego miesiąca otrzymasz na podany w Alert24 adres e-mail Wirtualny Kupon Podarunkowy (kod) do zrealizowania w sklepach realizujących usługi Sodexo.

Kuponami Sodexo zapłacisz we wszystkich punktach oznaczonych naklejką Sodexo. Kupony Sodexo akceptowane są w ponad 50 000 punktów w Polsce, takich jak sklepy spożywcze, odzieżowe, drogerie, RTV AGD oraz wiele innych.

Sprawdź, gdzie w Pułtusku możesz je zrealizować w jednym z 50 punktów

* wysyłając informację automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora portalu. Równocześnie wyrażasz zgodę - przekazując prawa autorskie - do nieodpłatnej publikacji nadesłanych treści. 

UWAGA: zarówno adresy e-mail, jak i dane osobowe nie są i nie będą gromadzone w systemie portalu WPU24. Te informacje będą usuwane po wykorzystaniu w danym miesiącu.

Informacje można też przesyłać:

e-mailem

Messenger

(PROMOCJA )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

Abc123Abc123

3 1

Wow fajna sprawa, używałam tych kuponów i moza nimi płacić w takich sklepach jak: H&M, cropp, MediaMarkt, Obi, IKEA czy Mc, KFC 11:30, 20.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MerlinMerlin

1 0

A mi się to podoba! Masz fajne info? masz nagrodę. BRAWO! 19:54, 20.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytelnikczytelnik

0 0

ktos tu robi pannstwo policyjne z gazet donoszenie 19:27, 21.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz