Intencją jest, aby pracownicy mieli możliwość przygotowania się do świąt. W przypadku Wigilii handel jest ustawowo ograniczony do godz. 14:00. A w Sylwestra wszystkie sieci, z wyjątkiem Żabki, ograniczają pracę do godz. 18:00.
Dzięki dłuższym godzinom funkcjonowania placówek przed Wigilią i przed Sylwestrem, w gorącym okresie przygotowań, będzie można zrobić zakupy komfortowo i bez niepotrzebnego pośpiechu.
W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13. 25 i 26 grudnia br., a także 1 stycznia 2023 r. sklepy tej sieci będą nieczynne.
W Sylwestra 31 grudnia br. zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00. Biedronka dla wygody klientów podtrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania sklepów w dni poprzedzające świąteczne wydarzenia.
Dyskonty spożywcze Dino, w Wigilię będą planują zamknięcie o godzinie 14. Ale uwaga - w niektórych lokalizacjach te godziny mogą się zmienić! W Sylwestra zaplanowano pracę do godziny 21.
Netto ma zostać zamknięte w Wigilię o godzinie 13.00. 30 grudnia placówki Netto będą czynne w godzinach 6-23, a 31 grudnia - w godzinach 6-18.
Sklep Stokrotka 24 grudnia skończy pracę o godz. 13:00 a 31 grudnia - o godzinie 18.00.
W Boże Narodzenie 2021, drugi dzień świąt i Nowy Rok sklep Lidl będzie zamknięty.
25-26 grudnia sklep zostanie zamknięty, podobnie 1 stycznia. 31 grudnia - do godziny 19.00. W dni "międzyświąteczne" placówka będzie pracowała w godzinach standardowych.
W Wigilię sklepy Żabki mają być czynne w godzinach 6:00 - 14:00. Po tej godzinie Żabki mogą być czynne, ale tylko jeśli ich właściciele staną za ladą osobiście. W Sylwestra Żabki będą pracowały w normalnych godzinach 6:00 - 23:00.
Inne, mniejsze osiedlowe sklepy lub te należące do sieci sklepów franczyzowych, w których za ladą zdecyduje się stanąć ich właściciel mogą być czynne nieco dłużej, niektóre nawet przez cały wieczór Wigilijny.
I jeszcze McDonald`s - w Wigilię na świątecznego maca możemy pójść do godziny 16., a w Sylwestra planowane są zamknięcia między godziną 18 a 21.00.
j15:59, 21.12.2022
kur... piszcie po polsku, proszę
czytajcie co umieszczacie, 2021 jeszcze w tekście ;)
Nowe przepisy uderzą we właścicieli psów i kotów
Policja, żandarmeria wojskowa,CBŚ,ABW,leśniczy i sołtys.W główkach się przewraca i na siłę mandaty walić.Szczury też mam liczyć?Myszy,wróble?Za każda radę 5 koła mandatu🤣🤣🤣
Darek
21:24, 2025-06-13
Cichy krzyk zza ściany – sąsiadka uratowała życie!
Nie chodzi o potrzeby starszych, ale interakcje społeczne. Jedni zatykają uszy jak partnerzy za ścianą się naparzają. Inni zgłaszają sąsiada że za głośno ogląda telewizję w południe. Większość latami nie poznaje sąsiada
u
17:48, 2025-06-13
ZNP zapowiada radykalne działania
Nauczycielu,zamiast protestować zmień pracę,przecież to takie proste😉Drelichy zamiast sukienusi,kanapki zamiast kawusi i pączków,jedna przerwa w ciągu dnia zamiast kilku...łopata zamiast długopisu...dalej Wam źle?No to trzeba zostać adiunktem na UW i chodzić jak paw🤣🤣🤣
Aga
15:46, 2025-06-13
Minimalne wynagrodzenie i stawka godzinowa w 2026
1 złoty 20 gorszy podwyżki stawki godzinowej to plucie Polakom w twarz
Złoty Rydwan
11:40, 2025-06-13