Od kilkunastu lat przybywa nowych, deweloperskich mieszkań, budowanych w ramach powstających osiedli.
Mamy apartamenty przy ul. Jacka Soplicy czy Impresja.
Coraz dynamicznej trwa też rozbudowa nowych osiedli wzdłuż ulicy Mickiewicza. Po już istniejących Ogrodach Mickiewicza budowane są kolejne bloki w kierunku Lipnik.
Na części placu zostanie wybudowany kolejny budynek mieszkalny, który w założeniu ma mieć od 58 do 68! mieszkań.
Powierzchnia mieszkań zamykać ma się w powierzchni 32- 75 m2. W sumie, w nowym bloku może zamieszkać ok.115 osób.
Ale wraz mieszkaniami inwestor założył wybudowanie na parterze budynku ponad 600 m lokalu usługowego lub handlowego.
Z wniosku inwestora:
W wyniku realizacji inwestycji zostanie wybudowany budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami na parterze, 2-klatkowy, o 5 kondygnacjach nadziemnych. Na kondygnacjach nadziemnych powstanie ok. 60 mieszkań. Kondygnacja parteru będzie przeznaczona na miejsca postojowe dla samochodów osobowych i lokale usługowo - handlowe. W podpiwniczeniu budynku zostaną zaprojektowane miejsca postojowe i pomieszczenia techniczne.
Przy udziale w tworzeniu treści https://zawodkobieta.pl/category/wszystko-i-nic/
Hsysg11:31, 27.12.2021
Piękne ogrody powstaną?
Pytający11:51, 27.12.2021
Kto jest inwestorem?
Obserwator20:07, 27.12.2021
Kto jest inwestorem?odpowiedz jest prosta.Rodzinno-biznesowe koneksje i juz wiadomo,ze zaden obcy sie nie bedzie budowal w Pultusku;)A tak naprawde to ja rozumiem,ze kazdy chce sie rozwijac,ale to juz do do porzygu tej atakujacej oczy reklamy zaraz po wejsciu na glowna WPU24.pl
Będą zmiany terminu egzaminu ósmoklasisty
Czemu służy ten egzamin? Uczniowie mają jego wyniki "w nosie", a nauczyciele są rozliczani za efekty. Dla kogo stres?
Pani J.
20:18, 2025-07-01
Czwartek może być rekordowy – Pułtusk się ugotuje?
2 dni a później znowu skromnie... ale ekoidioci zaczną krzyczeć że planeta plonie hehe
Adam
12:57, 2025-07-01
Mazowsze daje, gminy sadzą i świecą!
Ciekawe kiedy w Obrytem coś posadzą.... albo kogoś?
Seba
12:22, 2025-07-01
Raport NIK: Pułtusk ma wraki pod kontrolą?
Doskonałym przykładem jest porzucone auto na parkingu przy blokach al. Tysiąclecia 5,7,9 . Wiem, że mieszkańcy szukali już pomocy - kontaktując się z Policją, strażą miejską i zarządcą terenu - spółdzielnią mieszkaniową... Niestety nieskutecznie, sytuacja ta trwa od lat a przecież w tym miejscu każde miejsce parkingowe jest na wagę złota.
Baba Jaga
09:17, 2025-07-01