Zamknij
REKLAMA

Wielka piłka ręczna w naszej Winnicy

12:41, 08.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 24 kwietnia Winnica gościła zespoły piłki ręcznej z aż pięciu województw, Białystok -podlaskie, Lublin - lubelskie, Gołdap - warmińsko-mazurskie, Włocławek - kujawsko-pomorskie, Cegłów, Siedlce i my z mazowieckiego.

Udział w turnieju brały najmłodsze adeptki piłki ręcznej z klas 1-3 (roczniki 2014-12). Dla wielu tych dziewczynek był to pierwszy "poważny" turniej w życiu. Z tego powodu organizatorzy starali się ugościć wszystkich jak najserdeczniej

Rozpoczęliśmy od krótkiego oficjalnego rozpoczęcia, w czasie którego Pani Marzena Staniszewska - Szeliga Prezes naszego klubu LUKS 19 Winnica przekazała Akty Nadania Honorowego Członkostwa naszego klubu Panu Wójtowi Robertowi Wróblewskiemu, Panu Dyrektorowi Andrzejowi Zarębie, Pani vice Dyrektor Annie Jacek-Walesiak, Pani Ewie Dulińskiej właścicielce firmy Daria oraz Panu Wojciechowi Jamiołkowskiemu Prezesowi naszej winnickiej mleczarni. Jest to nasze skromne podziękowanie za pomoc jaką nam udzielają.

Wróćmy do samych zawodów. Było bardzo dużo gry, był wspaniały obiad, przygotowany przez nasze Panie Kucharki, a po nim słodki poczęstunek przygotowany przez Mamy naszych zawodniczek oraz naszą mleczarnię.

Na koniec każda zawodniczka otrzymała dyplom i medal, oczywiście za pierwsze miejsce bo wszystkie dziewczęta na to miejsce zapracowały a wyróżnione dziewczęta dodatkowo nagrody rzeczowe. Wyniki to sprawa drugorzędna, najważniejszy był udział i możliwość rywalizacji fair play.

Na pewno gościła u nas nie jedna przyszła reprezentantka Polski.

Dziękujemy koleżankom i kolegom trenerom za to, że zechcieli przybyć w nasze skromne progi i szkolić tu swoje zawodniczki.

Rodzice dzieci z przyjezdnych zespołów, którzy licznie przybyli dopingować swoje pociechy bardzo byli zachwyceni organizacją zawodów a dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że turniej mógł się odbyć najważniejszy był widok uśmiechniętych młodych adeptek szczypiorniaka.

Osobą bez pomocy, której cały turniej po prostu by się nie odbył jest Pani Ewa Dulińska właścicielka winnickiej firmy Daria. Pani Ewo wielkie nasze podziękowania. Podziękowania również dla naszej mleczarni na czele z Panem prezesem Wojciechem Jamiołkowskim, Fundacji Zdrowy Styl Życia Pana profesora Roberta Gajdy. Dziękujemy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Zarębie za udostępnienie obiektów naszej szkoły.

Już od 3 do 5 czerwca odbędzie się u nas Ogólnopolski Turniej rocznika 2008 z okazji 20 lecia piłki ręcznej w Winnicy w którym wystąpi 12 zespołów z całej Polski.

Skład zespołów z Winnicy: Zuzia Nożewska, Sabina Strauch, Emilka Czerwińska, Lena Dąbek, Julia Komendarska, Maja Wodyńska, Nadia Komorowska, Lena Łukaszewska, Maja Głodowska, Asia Mierzejewska, Halinka Glinicka, Lena Żbikowska, Natalia Szubska, Julia Wróblewska, Patrycja Kowalewska, Nikola Zaręba.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%