Chociaż winnicki zespół składa się z dziewcząt z roczników od 2009 aż do 2013 czyli drugiej klasy to jednak walczyły one dzielnie i efektem tej postawy jest tak wysokie miejsce.
W grupie Winniczanki najpierw uległy po błędzie sędziowskim jedną bramką zespołowi z SP 2 Radzymin, ale po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu a następnie pewnie pokonały koleżanki z SP 21 Płock. Dało im to awans do najlepszej czwórki Mazowsza. W półfinale uległy ale po walce faworytkom z SP 341 Warszawa i o trzecią lokatę ponownie zagrały z Radzyminem.
Ranga spotkania bardzo sparaliżowała młode uczennice z Winnicy. Do tego Kinga, która jest filarem zespołu szybko nabawiła się kontuzji a reprezentantki naszego powiatu przegrywały wtedy tylko trzema bramkami. Pomimo tego cały zespół nie poddał się. Maluszki wspierane przez Asię, Martynę i Emilkę (jedyne zawodniczki z 2009 rocznika) dzielnie walczyły i do przerwy dały sobie dorzucić tylko jedna bramkę.
Do szatni schodziły przegrywając tylko czterema bramkami. W drugiej odsłonie walka była jeszcze bardziej zacięta i przegrały ją tylko jedną bramką a całe spotkanie 11:16. Winniczanki schodziły z boiska z podniesionymi głowami. Jak mówiły "Czujemy sportową złość, którą spróbujemy za rok zamienić na medal".
Odpowiedz jest prosta, przepis jest jeden:
1. Wspaniałe dzieci
2. Perfekcyjna współpraca klubu LUKS 19 Winnica, którego Pani Prezes robi wszystko dla rozwoju dzieci ze szkołą.
3. Zaangażowani Rodzice
4. Pomoc Przyjaciół Sponsorów z całego naszego Powiatu.
Tylko tyle i aż tyle.
Dzieciaki gratulujemy sukcesu. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za opłacenie wyjazdu na Igrzyska a nie była to mała kwota.
Skład zespołu PSP Winnica: Nadia Jasińska, Julka Kobrzyńska, Asia Śmietańska, Martyna Berent, Karolina Mączyńska, Nikola Rakowska, Sandra Andryszczyk, Emilka Głodowska, Kinga Czyżewska, Ania Szmit, Natalia Bartczak, Nikola Zaręba, Halinka Glinicka, Patrycja Kowalewska.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Źle parkujesz w Pułtusku? Policja bierze to na cel
W sensie że co? Potrzebny jest autocam do automatycznego wbijania mandatów za złe parkowanie w wpu bo co? Nieczytate niepisate już policjanty?
jj
07:59, 2026-04-18
Umowa podpisana
Na liście brak gminy Obryte. Sypiąca się droga powiatowa Pułtusk-Psary doczekała się modernizacji w I etapie. Co z II etapem i droga pieszo-rowerową !? Jasne są pilniejsze potrzeby wystarczy przejechać drogą z Okrytego do Gostkowa. Nie po linii partyjnej !?!? Panie Starosto nie wybierał Pana suweren tylko kolektyw partyjny. Po drugiej stronie Narwii też są potrzeby i drogi ?
Texas
12:25, 2026-04-17
Wyższy próg podatkowy. Więcej pieniędzy na rękę
Kwota wolna 60 tys. Cóż szkodzi obiecać. O podwyższonym progu w tym roku też lepiej zapomnieć. Już o tym byłoby głośno. Rząd takimi rzeczami lubi się pochwalić. Niestety nie będzie rządnych zmian. Być może w roku wyborczym.
Texas
12:15, 2026-04-17
Źle parkujesz w Pułtusku? Policja bierze to na cel
Piszący tu o dojeniu są chyba oderwani od rzeczywistowsci. Prócz hejtowania rzeczywistości czasem trzeba przejść się pieszo po mieście. Przykład ze zdjęcia jest najlepszy. Jeżdżą po chodniku i trąbią na pieszych. Prawo powinno być przestrzegane
Brawo
08:08, 2026-04-17