Zamknij
REKLAMA

Trzecie w Rejonie

10:51, 22.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Starsze dziewczęta ze szkoły w Winnicy nie próżnowały i 12 maja rozegrały w Regiminie finał szkolny mistrzostw rejonu ciechanowskiego rocznika 2007/8. Sześć uczennic grających w piłkę ręczną w klubie LUKS 19 Winnica wspomogły dwie szkolne koleżanki, tak aby był pełen skład.

W pierwszym spotkaniu winniczanki pewnie pokonały koleżanki z Żuromina.

W kolejnym meczu zagrały z faworytem z Regimina (późniejszym trzecim zespołem Mazowsza i zespołem klubowym, który jest w ósemce najlepszych zespołów młodziczek w Polsce). Choć przegraliśmy niewiele to jednak nasze zawodniczki "nie postawiły się" jak powinny. Troszkę przeszły "obok" spotkania uznając w głowach, że nie mają szans. Po reprymendzie zagrały bardzo dobre spotkanie z koleżankami z Mławy które zremisowały.

Ostatecznie zdobyły III miejsce przegrywając II mniejszą liczbą zdobytych bramek niż koleżanki z Mławy.

Biorąc pod uwagę fakt, że Winniczanki to rocznik 2008 czyli młodszy oraz to, że trenuje piłkę ręczną tylko sześć dziewcząt to występ należy uznać za bardzo udany. Mamy jednak pecha ponieważ za rok dziewczęta powinny grać nie tylko o awans ale i medal na Mazowszu (dochodzą koleżanki z 2009 rocznika). Niestety poszły rok wcześniej do szkoły i opuszczają szkołę w Winnicy i to wszystkie. Pech i tyle.

Skład zespołu: Kiela Weronika, Rzeczkowska Wiktoria, Krawczyk Kinga, Gołębieska Olga, Strauch Jessica, Kopycińska Małgorzata, Kopeć Małgorzata, Gronczewska Katarzyna.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%