Zamknij

Wyniki schodziły na drugi plan

14:42, 25.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 11 czerwca maluszki z LUKS 19 Winnica wzięły udział w turnieju w Cegłowie dla rocznika 2011 gdzie wystąpiło sześć zespołów: gospodynie, Siedlce, Radzymin, Gołdap, Węgrów oraz nasze Winniczanki.

Ponieważ w zespole z naszego powiatu tylko jedna Majka jest z 2011 rocznika a pozostałe dziewczęta to klasy II i III więc cel turnieju był jeden, zbierać doświadczenia i walczyć o każdą piłkę.

Wyniki schodziły na drugi plan. Pomimo młodszego wieku zawodniczki 19 Winnica walczyły i zdobywały bramki co nas bardzo cieszyło. Winniczanki rozegrały pięć spotkań i w każdym dały z siebie wszystko.

Cały zespół zasłużył na brawa a wyróżnienie otrzymała Nikola Zaręba.

Turniej objął patronatem Poseł Daniel Milewski. Z zazdrością patrzyliśmy, że klub z Cegłowa ma Posła który chce pomagać w rozwoju sportu w ich miejscowości i pozyskaniu funduszy dla dzieci. Brawo dla każdego Posła, bez względu na opcję polityczną, który pamięta o swoich wyborcach nie tylko przed głosowaniem.

Skład Winniczanek:

Maja Staniszewska, Patrycja Kowalewska, Kornelia Kaźmierczak, Nikola Zaręba, Halinka Glinicka, Oliwia Wiloch, Asia Mierzejewska, Maja Wodyńska, Julia Wróblewska.

Opiekunowie Tomasz Szeliga, Marzena Staniszewska - Szeliga

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%