Ten czas to nie tylko treningi i sparingi ale przede wszystkim moment na zawiązanie nowych znajomości, "odcięcie mamusinej pępowiny" i najważniejsze, to czas na ciekawy odpoczynek.
Dzieci mają więc możliwość skorzystania z kąpieliska wraz z wodnym placem zabaw, korzystają z wycieczek pieszych, biorą udział w spływie kajakowym, wycieczce rowerowej oraz uczą się pływania na supach.
Było również bardzo ciekawe i potrzebne spotkanie dotyczące bezpieczeństwa z Panią Katarzyną Rogozińską Policjantką z komendy w Działdowie i z Panią Anitą Pszenną z Sanepidu w Działdowie. Takie są wakacje w naszym klubie. Na koniec jest ognisko i to na co wszyscy czekają czyli chrzest. Zabawa była przednia a wszyscy uczestnicy obozu otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety.
Dziewczęta już teraz planują przyszłoroczny wyjazd, co jest dowodem na to, że tegoroczny pobyt był bardzo udany. Na relację z obozu zapraszamy na facebooka LUKS19Winnica.
Dużo się dzieje w 19-stce Winnica i naszym zdaniem warto wspierać tak wspaniałe dzieciaki. Dziękujemy za wspaniałą opiekę Paniom, Marzence Staniszewskiej - Szelidze i Dominice Puchcie.
Bez Pań obóz nie byłby tak udany.
Bardzo dziękujemy za wsparcie wakacyjnego wyjazdu naszym Przyjaciołom o ogromnych sercach. Należą do nich Rada Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim, Pani Ewa Dulińska właścicielka firmy Daria z Winnicy, Pan Andrzej Grabowski właściciel firmy Polmlek, Pan Stefan Winnicki właściciel winnickiego Topaza, Pan Wojciech Jamiołkowski Prezes Mleczarni w Winnicy, Pan Jan Kaczmarczyk właściciel firmy Drogi i Mosty, Pan Krzysztof Gierczak właściciel firmy Gerpol, Pan Profesor Robert Gajda z Fundacją Zdrowy Styl Życia oraz Ksiądz Zbigniew Maciejewski z Fundacją Nasza Winnica.
BMW jak rakietą po Tartacznej!
7. sierpnia to jest dziś, czyli w czwartek, wczoraj we środę był 6. sierpnia.Komuś chyba czas przyspiesza.
Aroo80
14:44, 2025-08-07
Wytną drzewa czy uratują przestrzeń?
Mnie podobają się poranne śpiewy ptaków, zieleni jest mnóstwo a jeżeli już coś w tym "grzebać" to zorganizować park dla ludzi i obecnych ptaków no i już zainstalować kamery
Sławomir
17:48, 2025-08-06
Wytną drzewa czy uratują przestrzeń?
Może po prostu tzw. dziennikarz zapytał by się w Spółdzielni jakie są plany związane z wąwozem? Na postawione pytania można łatwo uzyskać odpowiedź.
Adam
09:58, 2025-08-06
♻️ PSZOK przyjeżdża do Ciebie!
A może by powrócili do dawnego, częstszego harmonogramu odbierania odpadów segregowanych (a nie co 2 miesiące szkło, papier i łaskawie raz w miesiącu plastik)
Pułtuszczak
07:59, 2025-08-06
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz