Zamknij

Z Płocka przywiozły komplet punktów

10:37, 18.10.2022 . Aktualizacja: 10:43, 18.10.2022
Skomentuj

W niedzielę 16 października zawodniczki LUKS 19 Winnica pojechały do Płocka rozegrać kolejne dwa spotkania w mazowieckiej lidze młodziczek.

Czekała ich ciężka przeprawa z ekipami z Piaseczna i Mławy. Tak też było.

W pierwszym meczu z koleżankami z Piaseczna, przedstawicielki naszego powiatu choć w dwunastej minucie wygrywały 11:5 zamiast "dobić" przeciwnika zaczęły pudłować i na przerwę schodziły wygrywając już tylko 14:11. Po przerwie, Winniczanki pozwoliły nawet na to, aby na pięć minut przed końcem na tablicy widniał remis 19:19. Dopiero wtedy nastąpiła pobudka i ostatecznie zawodniczki LUKS 19 Winnica wygrywają 23:19. Uf dużo szczęścia.

W drugim spotkaniu z Mławą również szło "jak po grudzie". Do przerwy Winniczanki wygrywają jedynie 10:8. Dopiero w drugiej odsłonie zaczynają grać jak potrafią i po sześciu minutach jest już 16:8. Ostatecznie wygrywają 21:14 i to cieszy.

Mecze w Płocku były z tych "nic nie idzie", więc tym bardziej cieszy fakt przywiezienia kompletu czterech punktów.

Kolejne mecze ligowe 30 października w Piasecznie a już w dniach 20-24 października Winniczanki jadą na turniej do Berlina

Podziękowania dla wszystkim którzy wspierają te wspaniałe piłkarki ręczne, które są dumą naszego powiatu.

Skład zespołu: Czyżewska Kinga, Berent Martyna, Kiela Weronika, Andryszczyk Sandra, Mączyńska Karolina, Gołębiewska Olga, Staruch Jessica, Dygus Blanka, Krawczyk Kinga, Jasińska Nadia, Kobrzyńska Julia.