Zamknij
WAŻNE

Dodaj komentarz

Młodzi pułtuszczanie w kadrze Mazowsza

. 13:16, 26.11.2022
Skomentuj Młodzi pułtuszczanie w kadrze Mazowsza Wojtek i Maks stoją po prawej

Uwaga kibiców skupiona jest głównie na mundialu, a w tym samym czasie młodzi piłkarze Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk spełniają swoje piłkarskie marzenia.

Wczoraj na obiektach warszawskiej Legii odbyły się konsultacje kadry (rocznik 2012) Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, w której wzięło udział aż trzech pułtuskich zawodników:

  • Piotr Brzozowski
  • Wojciech Apaliński
  • oraz Maksymilian Augustynik.

Obydwaj reprezentanci Młodych Orłów są mieszkańcami gminy Obryte.

Młodzi piłkarze zaprezentowali się bardzo dobrze, a dwóch z nich, Jakub i Maksymilian, otrzymali powołanie na turniej Legia Cup 2022, który dzisiaj rozpoczął się w Warszawie.

Śledź przebieg turnieju na żywo

Pułtuszczanie rywalizować będą z rówieśnikami z klubów:

  • Manchester United,
  • Red Bull Salsburg,
  • PSV Eindhowven,
  • Herta Berlin,
  • Legia Warszawa
  • PDA/Vistula (USA)
  • Sparta Praga,
  • czy Aston Villa.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Sprawa żołnierza z granicy wraca. MON deklaruje wsparci

Czy znacie takie na świecie państwo, które ściga żołnierzy za to, że bronią granicy? tak, to jest Polska, Polska Tuska...

Złoty Rydwan

11:43, 2026-01-31

Zaskakujący plan dla centrum Pułtuska

Proponował bym od ograniczenia parkowania na ulicy w koło rynku. Bo w tej chwili w dni jarmarczne przejechać nie można bo każdy zatrzyma się na ulicy tylko na chwilę, a jak po drugiej stronie na przystanku stanie autobus to droga jest zablokowa. To samo po drugiej stronie wiecznie parkują jak na polu czarne clio dostawcy pierogów i wisienka na torcie zaparkowane na stałe busy sprzedawców w tym jak się nie mylę Pana N. Znaki zakzu postoju oczywiście jakieś są (swoją drogą opisy pod nimi mało zrozumiałe) ale Straż miejska karmi ptaki a jak chcą zrobić zakupy sami stają gdzie popadnie. Jak wybuchnie jakiś pożar w rynku np Bazyliki czy szkoły to Straż pożarna w dni jarmarczne nie ma szans przejechania przez Rynek.

Rozsądny

11:28, 2026-01-31

Zawody, które będą szczególnie poszukiwane

Korpodebil to nadal numer jeden w Warszawie Wrocławiu Poznaniu.. Taki zawód...

Złoty Rydwan

10:04, 2026-01-31

Zaskakujący plan dla centrum Pułtuska

Ta kurfa skansen otwórzcie żywy na wyspie. Wyłącznie działalności i usługi zgodne z listą usług z 1908 roku. Dojazd do rynku wyłącznie konno. Taki mamy klimat że wymierający ludzie co raz mniej kupują na bazarku i na rynku hula wiatr. To nikomu nie przeszkadza. Przeszkadza tych kilku dzieciaków urodzonych z poziomu dzietności 1,2, które między maturą a wykazdem z tego pjerdolnika nazawsze przejada wokół rynku 3razy

xddd

08:24, 2026-01-31

0%