Już po raz kolejny na terenie gminy Winnica odbyła się coroczna impreza biegowa „Pogoń za lisem”.
Bieg jest częścią Winnickiej Olimpiady Rodzinnej, która odbywa się dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Uczestnicy głównego biegu na 5 km zmierzyli się z trasą, która w 65% biegnie przez las a finisz - na około kilometrowym odcinku asfaltu. Wcześniej na krótkiej trasie rywalizowali najmłodsi w biegu Mini Pogoń za Lisem. Z kolei najstarsi mogli zmierzyć się w marszu na 4,2 km trasie Nordic Walking.
W tegorocznej edycji pojawiła się kwalifikacja w kategoriach: wiekowych i drużynowych.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Mosty prawie skończone, drogi na finiszu!
Red. Kopeć zapomniał, że obwodnica miała być oddana w całości w tym roku. Przy obecnym postępie prac (pełną parą) może się uda nią całą przejechać za dwa lata, podobnie jak pozostałymi obwodnicami w budowie w Polsce.
Kris
18:42, 2025-08-23
W 2026 r. podwyżka akcyzy na napoje alkoholowe
Cukier zacznie znikać z półek, aparatura 1500 zł. I recepta 1410 plus karmel albo śliwki suszone i głową nie boli 😁
Franek
10:15, 2025-08-23
Gwiazdy rozgrzeją powiat pułtuski do czerwoności
Szok!!! Będzie gdzie zaparkować? Zjedzie się pewnie pół Polski
Roman
13:05, 2025-08-20
Na drogach wzmożony ruch pojazdów wojskowych
Czy dron typu Shahed przeleciał na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i wybuchł niecałe 100 km od Warszawy? Dlaczego wojsko nie zestrzeliło tego obiektu?
Złoty Rydwan
10:46, 2025-08-20