Zamknij

"Liderki" od niedzieli przebywają na obozie sportowym w Rybnie

13:33, 18.08.2020 | Tomasz Szeliga
Skomentuj
REKLAMA

"Liderki" z Winnicy od niedzieli przebywają na obozie sportowym w Rybnie. Cały dzień jest pełny wrażeń. Już o 7:00 pobudka a po niej poranny rozruch. Po nim śniadanie smakuje wybornie. Już o 9:30 pierwszy trening i ciężka praca. Po tak dużym wysiłku oraz w tak gorące dni dziewczęta czekają z upragnieniem na zabawę w miasteczku wodnym. Po takich atrakcjach jedzą podwójne porcje obiadowe. O godzinie 16:00 kolejny trening a po nim zasłużony czas wolny. Jeśli ktoś myśli, że to koniec sportu to się myli. Po kolacji czeka nas jeszcze gra szkolna z koleżankami z Mławy i dopiero możemy odpocząć w wygodnych łóżkach. Szkoda tylko, że noc taka krótka bo już o siódmej pobudka i rozruch.

Obóz Winniczanek w Rybnie trwa. Jak na każdym zgrupowaniu są treningi ale jest też czas na zabawę i chwilę relaksu.

W czwartek "starszaki" pod okiem Pani Marzeny Staniszewskiej - Szeligi i instruktora Pana Michała popłynęły na kajakową wycieczkę po najbliższych jeziorach i rzece Wel a "maluchy" pod opieką Pani Dominiki Puchty korzystały z uroków wodnego miasteczka. większość dziewcząt pierwszy raz pływało kajakiem i miały możliwość nauczyć się tej sztuki pod okiem instruktora. Pogoda nam dopisuje, humory również. Szkoda tylko, że czas tak szybko płynie.

Pozdrowienia z Rybna od Liderek dla wszystkich sympatyków piłki ręcznej i sportu.

Dziękujemy za wsparcie naszym przyjaciołom, do których należą: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim, firma President w Winnicy z Panem Prezesem Wojciechem Jamiołkowskim, firma Daria z Winnicy z Panią Ewą Dulińską, Bank Spółdzielczy w Winnicy z Panem Prezesem Ireneuszem Góreckim, firmy Janwin i Topaz w Winnicy z Panem Stefanem Winnickim, firma Isbud z Pułtuska Pana Józefa Łatyfowicza, firma Drogi i Mosty z Kacic Pana Jana Kaczmarczyka, firma Polmlek z Pułtuska Pana Andrzeja Grabowskiego, firma Gerpol z Pułtuska Pana Krzysztofa Gierczaka

(Tomasz Szeliga)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz