"Liderki" z Winnicy od niedzieli przebywają na obozie sportowym w Rybnie. Cały dzień jest pełny wrażeń. Już o 7:00 pobudka a po niej poranny rozruch. Po nim śniadanie smakuje wybornie. Już o 9:30 pierwszy trening i ciężka praca. Po tak dużym wysiłku oraz w tak gorące dni dziewczęta czekają z upragnieniem na zabawę w miasteczku wodnym. Po takich atrakcjach jedzą podwójne porcje obiadowe. O godzinie 16:00 kolejny trening a po nim zasłużony czas wolny. Jeśli ktoś myśli, że to koniec sportu to się myli. Po kolacji czeka nas jeszcze gra szkolna z koleżankami z Mławy i dopiero możemy odpocząć w wygodnych łóżkach. Szkoda tylko, że noc taka krótka bo już o siódmej pobudka i rozruch.
Obóz Winniczanek w Rybnie trwa. Jak na każdym zgrupowaniu są treningi ale jest też czas na zabawę i chwilę relaksu.
W czwartek "starszaki" pod okiem Pani Marzeny Staniszewskiej - Szeligi i instruktora Pana Michała popłynęły na kajakową wycieczkę po najbliższych jeziorach i rzece Wel a "maluchy" pod opieką Pani Dominiki Puchty korzystały z uroków wodnego miasteczka. większość dziewcząt pierwszy raz pływało kajakiem i miały możliwość nauczyć się tej sztuki pod okiem instruktora. Pogoda nam dopisuje, humory również. Szkoda tylko, że czas tak szybko płynie.
Pozdrowienia z Rybna od Liderek dla wszystkich sympatyków piłki ręcznej i sportu.
Dziękujemy za wsparcie naszym przyjaciołom, do których należą: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim, firma President w Winnicy z Panem Prezesem Wojciechem Jamiołkowskim, firma Daria z Winnicy z Panią Ewą Dulińską, Bank Spółdzielczy w Winnicy z Panem Prezesem Ireneuszem Góreckim, firmy Janwin i Topaz w Winnicy z Panem Stefanem Winnickim, firma Isbud z Pułtuska Pana Józefa Łatyfowicza, firma Drogi i Mosty z Kacic Pana Jana Kaczmarczyka, firma Polmlek z Pułtuska Pana Andrzeja Grabowskiego, firma Gerpol z Pułtuska Pana Krzysztofa Gierczaka
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tarcza Wschód: realne wzmocnienie bezpieczeństw
Czy to kolejny pretekst na wzięcie potężnych kredytów na koszt Polaków? Na chwilę obecną rząd zadłużył już Polskę na tyle, że każdy Polak ma 17 tysięcy złotych do spłaty.
Złoty Rydwan
15:01, 2026-01-27
Tarcza Wschód: realne wzmocnienie bezpieczeństw
wyslijcie oddziały specjalnej troski zRvchanych Osrajcow Granicy (ROG)
ROG
11:35, 2026-01-27
Pułtusk szuka ludzi do pracy
Kradną na skupach zboża na każdym na wadze i na próbach niech się ktoś za to w końcu weźmie UOKiK
Karol
08:54, 2026-01-27
Pułtusk szykuje walentynkowy hit
Opis wydarzenia bardzo zachęcający. Konkretnie i humorystycznie👍
👍
18:06, 2026-01-26