Zawodniczki FUKS Pułtusk urodzone w latach 2009-2010 wzięły udział w konkursie "Zielone wyzwania" którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej.
Jak okazało się w rozstrzygnięciu klub z Pułtuska został zwycięzcą w etapie „Sztukmistrz”. Dziewczęta pod okiem trenerki Moniki Brzozowskiej wykonały serię piłkarskich wyzwań, które systematycznie w formie wideo przesyłały organizatorom. W nagrodę drużyna otrzymała sprzęt treningowy o wartości 2 000 zł. Trenerka Monika mogła też zabrać zawodniczki na wyjątkowy trening.
W dniach 5-6 czerwca 2021 r. nasze piłkarki były zakwaterowane w jednym z warszawskich hoteli i szykowały się do udziału w zajęciach treningowych na obiektach KS Agrykola. Jednak najlepsze miało dopiero nadejść. W niedzielne popołudnie okazało się, że trening z Fuksiarkami poprowadzi trenerka Reprezentacji Polski Nina Patalon. W oczach zawodniczek widać było podekscytowanie i pełną mobilizację. Dla takich chwil warto być systematycznym w treningu.
Konkurs wygrał zespół w składzie:, Chimkowska Alicja, Kamińska Maja, Kiela Wiktoria, Krawczyk Wiktoria, Mandziuk Zuzanna, Przybyłowska Amelia, Turadek Zuzanna, Żuk Wiktoria
Trener: Monika Brzozowska
Piwo i wódka znikną ze stacji paliw?
Popieram pomysł.Ile razy widać,jak rozbawione towarzystwo o 2:00-3:00 jedzie się dopic,notorycznie zjawisko jak tylko wyjdzie ze stacji,trzęsącymi łapami odkręca sete i fruu pusty flakon do śmietnika...po czym ekipa pakuje się do busa i jadą na budowę.Obraz pijanego społeczeństwa jest wszechobecny,dość zachęcania wręcz kolorowymi flakonami do spożycia.Jak dla mnie można jednego dnia zamknąć polmosy,dość pijanych dziadków na skuterach,albo śpiących na drodze.
Pawel
10:27, 2025-06-26
Polski astronauta rozpoczął misję
No dobra poleciał , a mógł też zabrać ze sobą tą mongołkę pomieszaną....
Czas
08:39, 2025-06-26
Mieszkańcy Pułtuska w obronie drogi DK61
W kwestii rozbudowy drogi krajowej 61 - z artykułu kompletnie niczego nie można się dowiedzieć! Chodzi o *%#)!& O pobocza? O co chodzi? Piszcie z sensem!
Janek
19:23, 2025-06-25
Uwaga kierowcy! Most na DK61 czeka przebudowa
Ciekaw jestem czy remont mostu będzie trwał w dni robocze od ósmej do szesnastej...... Może zapłacić więcej i niech pracują non stop , całą dobę i ze świętami włącznie. Wtedy zamiast pół roku gigantycznych korków - będzie tylko dwa miesiące bałaganu....🤔
Janek
18:42, 2025-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz