Jest to czas który poświęcamy na treningi, sparingi ale również na zabawę i nawiązywanie nowych znajomości.
Pomimo kapryśnej pogody udało nam się skorzystać z zabawy w miasteczku wodnym, byliśmy na basenie w Iławie, wycieczce rowerowej a starszaki na spływie kajakowym po okolicznych jeziorach i rzece Wel. Na koniec było ognisko i to na co czekają nowe zawodniczki czyli chrzest.
Zabawa była przednia a wszyscy uczestnicy obozu otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety. Dziewczęta już teraz planują przyszłoroczny wyjazd co jest dowodem na to, że tegoroczny pobyt był bardzo udany.
Jak widać u Liderek wiele się dzieje i naszym zdaniem warto wspierać tak wspaniałe dzieciaki. Organizacja obozu i reprezentowanie naszego regionu na arenie krajowej i zagranicą wiąże się z ogromnymi kosztami.
Już we wrześniu jedziemy na trzydniowy turniej do Włocławka (10-12.09), na dwudniowy do Cegłowa (18-19.09) oraz 23.09 na wojewódzki finał programu Ręczna na Orliku do Karczewa.
Prosimy o wsparcie bo nie są to stracone pieniążki.
Dziękujemy za wspaniała opiekę Paniom: Marzenie Staniszewskiej - Szelidze, Dominice Puchcie i Kasi Całce-Nalej. Bez Pań obóz nie byłby tak udany.
Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programem Klub 2021,
Gmina Winnica na czele z Panem Wójtem Robertem Wróblewskim,
Pani Ewa Dulińska właścicielka firmy Daria z Winnicy,
Pan Wojciech Jamiołkowski Prezes Mleczarni w Winnicy,
Pan Ireneusz Górecki Prezes Banku Spółdzielczego w Winnicy,
Pan Józef Łatyfowicz właściciel firmy Isbud z Pułtuska,
Pan Jan Kaczmarczyk właściciel firmy Drogi i Mosty z Kacic.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Popławy zapraszają na wyjątkowy koncert
W bazylice wystąpi Zbigniew stonoga. Petardy będą nawalać i szmpany będą się lać wszakże pisowscy zdrajcy stanu tracą immunitety powoli. Na koniec zaśpiewamy barkę na wszystkie głosy
cheers
12:13, 2025-11-10
Jesienią mogą rozpocząć się konsultacje kolejowe
Z tego co widzę położenie stacji PKP w Pułtusku to absurdalne miejsce poza miastem kto będzie 2-3 km dochodził pieszo do tej stacji jesteście idiotami chyba.
Edek
00:30, 2025-11-10
Jesienią mogą rozpocząć się konsultacje kolejowe
Już 5 lat słyszę konsultacjach konsultacje i podpisano umowę na dokumentację za 30 milionów i dalej konsultacje i początku budowy nie widać już 5 lat się wszystko przesunęło same gadanie w sejmie wszędzie 0 decyzyjności ileż można czekać to kpina z mieszkańców i z ich potrzeb. Ruszcie te tłuste tyłki i weźcie się do roboty zacznijcie coś robić.
Edek
00:27, 2025-11-10
Setki tysięcy Polaków pójdą na szkolenie wojskowe
Niech najpierw rzad i koalicja w wysle swoich synów i córki lub wnuki dla przykladu
P.
17:30, 2025-11-09