Na zajęciach wykonywania zabiegów fryzjerskich uczennice z klasy II technik usług fryzjerskich ćwiczyły ondulację chemiczną.
Lekcja rozpoczęła się od życzeń klientek (główek fryzjerskich) oraz przeprowadzenia diagnozy stanu włosów i skóry głowy. Uczennice przygotowały swoje klientki do zabiegu i przystąpiły do nawijania włosów na wałki. Kolejnym etapem była aplikacja płynu do ondulacji chemicznej. Po upływie określonego czasu i kontroli jakości skrętu włosów proces działania płynu został przerwany, a powstały skręt utrwalony.
Poniżej prezentujemy fotorelację z zajęć i zadowolone klientki :)
Nauczyciel przedmiotów fryzjerskich – Edyta Jaskulska
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Top 7 miejsc na niedzielny obiad w Pułtusku
Zasłania!!!!!
Pedro
20:41, 2026-02-08
Top 7 miejsc na niedzielny obiad w Pułtusku
zasłania !!!!!!!
Pedro
20:41, 2026-02-08
OSP w powiecie pułtuskim już to robią
A gdzie OSP cieńsza i ich dron ?
Ciekawy
17:51, 2026-02-08
OSP w powiecie pułtuskim już to robią
q
q
11:58, 2026-02-08