Zamknij

Ten spot Karoliny wykorzystają nawet policjanci!

19:39, 16.01.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

12 stycznia w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej oceniającej prace nadesłane na konkursy organizowane w ramach projektu „POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZNEGO KONSUMENTA” realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Laureatką w jednej z kategorii została uczennica naszego "Prusa".

W odpowiedzi na ogłoszone Konkursy wpłynęło 133 prac plastycznych - plakatów i 15 prac - spotów filmowych. Laureatami konkursu na spot pn. „Bezpieczny konsument – to JA!” dla uczniów szkół średnich zostali:

I miejsce zajął spot pt. „Potem wszystko opowiem"; którego autorką jest Karolina Korenberg, z Zespółu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.  Opiekunami z ramienia szkoły byli: Mikołaj Sokolnicki i Agnieszka Służała, a opiekunem z ramienia Policji: st. post. Renata Soból KPP Pułtusk.

"Pułtuski" spot będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Policji zajmujących się profilaktyką w pracy jako narzędzie wspomagające działania prewencyjne na terenie garnizonu mazowieckiego.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kexikexi

1 0

Gratulacje. Młodzi załapią wszystko, ale poświęćcie trochę czasu i starajcie się ze spokojem i cierpliwością uświadamiać tych mniej technicznych rodziców, wujków, dziadków... 09:45, 17.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jan73jan73

0 0

Znam dziewczynę.gratulacje.a jednak niektórym się chce coś robić,a nie tylko tik tok,tik tok,tik tok........ 14:59, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%