Zamknij

Tak się teraz szkolą nauczyciele przedmiotów zawodowych!

14:05, 19.02.2021 | ZS Prusa
Skomentuj Fot. ZS Prusa
REKLAMA

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku przystąpił do projektu realizowanego przez samorząd Województwa Mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza pn. „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”.

W ramach tego projektu realizowane są dwie innowacje pedagogiczne: „Reklama w świecie nowych technologii” dla uczniów Technikum kształcących się w zawodzie technik reklamy oraz „Kucharz-barista” dla uczniów Branżowej Szkoły kształcących się w zawodzie kucharz. Udział w projekcie związanym z wprowadzeniem innowacji pedagogicznych ma na celu doposażenie nauczycieli i uczniów w wyspecjalizowaną wiedzę i umiejętności, a szkołę w nowoczesny sprzęt i narzędzia potrzebne do realizacji zadań zawodowych. W tym celu zostały opracowane programy szkoleń dla uczniów i nauczycieli.

Jako pierwsi szkolili się nauczyciele przedmiotów zawodowych na kierunku technik reklamy. Szkolenie z podstaw filmowania i postprodukcji przeprowadziła firma Dreampire pana Mikołaja Sokolnickiego. Podczas spotkania wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach innowacji, m.in. mikrofony, lampy, kamerę.

Czekamy na kolejne szkolenia uczniów i nauczycieli przedmiotów zawodowych gastronomicznych.

Anna Wójcik- kierownik szkolenia praktycznego

(ZS Prusa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%