Zamknij

Specjalna nagroda dla pułtuskiej uczennicy i jej opiekunów

15:01, 01.03.2021 | mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku
Skomentuj
REKLAMA

W piątek (26.02) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. ,,Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”.

Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Jarosław Olszewski i I Zastępca KPP w Pułtusku podinsp. Sławomir Żelechowski wręczyli nagrody uczennicy Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku za zajęcie I miejsca w konkursie na spot ,,Bezpieczny konsument – to ja!”

„Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” - pod taką nazwą rozpoczęła realizację projektu Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu. Głównym celem projektu było zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego konsumentów poprzez wzrost wiedzy i świadomości zagrożeń związanych z obrotem pieniędzmi oraz uczestnictwem w transakcjach handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki ryzyka przestępstw internetowych.

W ramach projektu st. post. Renata Soból - dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku zorganizowała spotkania online z uczniami szkół. Z terenu powiatu pułtuskiego w konkursie plastycznym i filmowym udział wzięły dwie szkoły podstawowe i jedna szkoła średnia.

I miejsce w konkursie na spot ,,Bezpieczny konsument – to ja!” zajęła uczennica Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku Karolina Korenberg ze swoim spotem pn. ,,Potem wszystko opowiem”. Karolina (klasa 2 technik reklamy) za zajęcie pierwszego miejsca odebrała nagrodę rzeczową – aparat instax wraz z akcesoriami.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona, Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Jarosław Olszewski wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Sławomirem Żelechowskim oraz Naczelnikiem Wydziału Prewencji mł. asp. Iwoną Czyż wręczyli nagrody od partnerów projektu i dyplom uczennicy oraz podziękowania opiekunom z ramienia szkoły Mikołajowi Sokolnickiemu i Agnieszce Służała. Gratulacje i podziękowania powędrowały również do dzielnicowej st. post. Renaty Soból, która przez cały czas wspierała uczestników konkursu.

(mł. asp. Anna Kowalczyk, KPP w Pułtusku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%