Turniej składał się z trzech etapów.
Publiczną Szkołę Podstawową w Przemiarowie reprezentowali: Aleks Zajączkowski (kl. V), Albert Zajączkowski (kl. VIII), Jakub Stańkowski (kl. VIII), Adrian Pawlikowski (kl. VIII), Adrian Dytrych (kl. VIII), Oliwia Bocheńska (kl. VIII). Koordynatorem konkursu była p. Katarzyna Śliwka.
Do ostatniego etapu turnieju – manewrów w Ostrowi – zakwalifikowały się cztery placówki. Wśród nich znalazła się Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. W. Pileckiego w Przemiarowie. Trzydniowa rywalizacja sprawdzająca zdolności kulinarne, sprawność fizyczną, umiejętności strzeleckie oraz wiedzę o patronie placówek zakończyła się wyłonieniem najlepszej z nich.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"710"}
Złotą Odznakę Rotmistrza otrzymały wszystkie szkoły biorące udział w manewrach. Oprócz tego wyróżnienia placówki walczyły o Trofeum Przechodnie – dla tej, która uzyskała najwyższe wyniki w klasyfikacji generalnej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Anonimowe zgłoszenia w Pułtusku
Chciałam zgłosić usunięcie bocianiego gniazda we wsi Białowieża.
Joanna
15:51, 2026-03-17
Nocna kontrola w Pułtusku ujawniła więcej
Podstawa prawna do przeszukania rewizji i przeszukania pasażerów?bp tego farmazonu nie da sie czytać. Od legitymowania do przetrzepania w kontroli osobistej droga długa i wymaga mocnych podstaw. Podczas legitymowania pasażera nie ma możliwości kontroli osobistej bez uzasadnionej podstawy. Chyba w tym kwartale was bsw jeszcze nie kontrolowalo co? Już niedługo
ozajasz
16:57, 2026-03-16
Diecezja przygotowuje pielgrzymkę
Wszystko zrobią byle nie ukarać zgodnie z literą prawa księdza popełniającego zbrodnie seksualne
notatiusz
16:53, 2026-03-16
Nowa opłata. Smartfony i laptopy mogą zdrożeć
Dlaczego od czasu zaprzysiężenia Karola Nawrockiego wrzucasz Kopciu same nieiatotne gunwo na portal? Zero info o sytuacji w PL, zero info o kluczowych decyzjach rządu, prezydenta, wetach, aafe, ustawach rozporządzeniach, sytuacji geo, wojnie - zeeo informacji o rzeczach które dotyczą nas i lokalnie. Para głąbów spamuje jakieś antyrządowe bzdety, a w poloju jest słoń, wielki słoń
słodki
15:47, 2026-03-16