Zamknij
16:39, 24.04.2022

W tym roku obchodzimy 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Na przełomie kwietnia i maja 1940 r., decyzją najwyższych władz ZSRR, rozstrzelano ponad 21 tys. Polaków. Zamordowani zostali m.in. żołnierze Wojska Polskiego, Korpusu Ochrony Pogranicza, funkcjonariusze Policji Państwowej, urzędnicy.

W popławskiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego, pod pomnikiem katyńskim, złożono okolicznościowe wieńce - w tym przedstawiciele władz powiatu pułtuskiego i Gminy Pułtusk.

Oprawę wojskową zapewnili członkowie GRH 13 Pułku Piechoty

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
WOŚP w Pułtusku: pełen koncertów i licytacji
zobacz fotorelację
Kiermasz na rzecz WOŚP
zobacz fotorelację
Władze samorządowe w hołdzie Powstańcom Styczniowym
zobacz fotorelację
Amerykańskie archiwa odkrywają historię Pułtuska
zobacz fotorelację
Zobacz, co działo się na studniówce LO Skargi
zobacz fotorelację
Tak morsy z Pułtuska witają prawdziwą zimę
zobacz fotorelację
Dramatyczny pożar w Gródku Rządowym
zobacz fotorelację
Tak świętowano Trzech Króli w Pułtusku
zobacz fotorelację
Zima w Pułtusku
zobacz fotorelację
Sprzęt multimedialny dla placówek oświatowych
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz