Zamknij
11:58, 21.04.2022

W związku z programowym doskonaleniem w Zespole Szkół im. B. Prusa umiejętności fryzjerskich i kreowania wizerunku przyszedł czas na wykonanie charakteryzacji ślubnej.

Uczennice klasy III TUF p wraz z nauczycielką przedmiotów zawodowych zamieniły pracownię fryzjerską w studio stylizacji ślubnej. Przedsięwzięcie to dało możliwość zaprezentowania kreatywności i inicjatywy jaką wykazały dziewczęta. Było to również pewnego rodzaju sprawdzenie sprawności manualnej, organizacji pracy, wrażliwości estetycznej i odkrywanie talentu.

Sesja zdjęciowa z udziałem modelek to świetne doświadczenie dla uczniów klas o profilu technik reklamy. To właśnie uczniowie klasy trzeciej po gimnazjum, uczący się m.in. podstaw fotografii cyfrowej, zorganizowali studio fotograficzne - profesjonalne tło, oświetlenie, sprzęt fotograficzny. Zachęcamy do obejrzenia galerii fotografii prezentujących efekty pracy uczennic.

  Edyta Jaskulska

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (1)

AnnaAnna

0 0

Super,pomysl wspanialy .Wykonanie również super.Tą drogą kroczcie dalej ,sesja slubna to jest to czego w Pultusku nie bylo w żadnej szkole ...powodzenia i dalszych wspanialych realizacji w tym wydaniu 17:31, 23.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA