Zdjęcia Pułtusk, fotki w Pułtusku, galeria zdjęć Pułtusk

Zamknij
15:55, 31.01.2024

Już na przełomie grudnia i stycznia klub został beneficjentem programu „odLOTTOwe Ferie” realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.

W autorskim projekcie „Kumulacja Sportowych Przygód II” uwzględniony był kontakt dzieci z różnymi dyscyplinami sportu w dwóch blokach tematycznych dziennie. Oprócz tego dzieci uczestniczyły w warsztatach mentalnych oraz fizjoterapeutycznych. W miejsce czasu wolnego, którego program nie przewiduje odbywały się gry i zabawy, trening w parku trampolin i kino edukacyjne.

Trenerami podczas ferii byli Łukasz Załęski i Klaudia Zawadka, którzy koordynowali projekt. Dzięki współpracy z Fundacją LOTTO dzieci mogły doświadczyć mnóstwa atrakcji nie ponosząc przy tym kosztów.

Na zakończenie ferii dzieci zostały nagrodzone piłkarskimi brelokami oraz koszulkami, które specjalnie dla uczestniczek zaprojektował trener Łukasz.

Wsparcia w organizacji zimowego wypoczynku udzieliły też jednostki i ludzie o wielkim sercu z naszego miasta, którym serdecznie dziękujemy:

  • Pani Dyrektor Izabela Trzcińska i PSP Nr 3 w Pułtusku
  • Pan Dyrektor Krzysztof Łachmański i PSP Nr 4 w Pułtusku
  • Pani Dyrektor Marta Tyszkiewicz Wymysłowska i MOSiR Pułtuska

Była to już druga edycja ferii zorganizowanych w tej formule, która sprawdziła się fenomenalnie i FUKS PUŁTUSK jest dumny, że może być inspiracją dla innych jednostek z naszego miasta działających na rzecz dzieci i młodzieży.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Biegi Ireny Szewińskiej w Pułtusku
zobacz fotorelację
80 rocznica wyroku na żołnierzy ROAK
zobacz fotorelację
Pielgrzymka wodna z Pułtuska do Kacic
zobacz fotorelację
Pułtuska Noc Muzeów
zobacz fotorelację
Europejskie doświadczenia zawodowe Ruszkowiaków
zobacz fotorelację
Kurs podoficerski TSW „SONDA”
zobacz fotorelację
Medale dla druhów OSP Gzowo. Wielkie święto
zobacz fotorelację
Festiwal Roślin
zobacz fotorelację
Pułtusk wśród sił PSP na ćwiczeniach w Ostrołęce
zobacz fotorelację
Wyróżnieni za służbę
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz