Zamknij
14:56, 20.12.2024

W piątek, 20 grudnia 2024r., w świąteczny i wyjątkowy klimat wprowadziły wszystkich zebranych  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku,  Jasełka „Wigilijny wieczór w Kurpiowskiej Chacie”. Współorganizatorami wydarzenia byli:  Stowarzyszenie „Puszcza Biała- Moja Mała Ojczyzna” oraz Muzeum Regionalne w Pułtusku. Samorząd Gminny reprezentowała Beata Jóźwiak Burmistrz Miasta Pułtusk oraz Patrycja Kazimierczak Sekretarz Miasta Pułtusk.

Na zakończenie spektaklu wszyscy wykonawcy złożyli wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe. Publiczność wynagrodziła trud dzieci gromkimi brawami.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tak morsy z Pułtuska witają prawdziwą zimę
zobacz fotorelację
Dramatyczny pożar w Gródku Rządowym
zobacz fotorelację
Tak świętowano Trzech Króli w Pułtusku
zobacz fotorelację
Zima w Pułtusku
zobacz fotorelację
Sprzęt multimedialny dla placówek oświatowych
zobacz fotorelację
Pułtusk rozświetlony iluminacjami
zobacz fotorelację
Unikalna galeria zdjęć z akcji nurków w Pułtusku
zobacz fotorelację
Pułtuskie choinki 2025
zobacz fotorelację
Kolejne zmiany w Liceum Ogólnokształcącym
zobacz fotorelację
Trochę świątecznej... Warszawy
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz