Zamknij
09:13, 21.01.2025

Dnia 20 stycznia 2025 roku odbył się I Przedszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka i przez parafię pw Miłosierdzia Bożego w Pułtusku.

W festiwalu brało udział 11 dzieci z pułtuskich przedszkoli.

Dzieci pięknie zaprezentowały swoje występy.

Festiwal odbył się w przepięknej scenerii popławskiego kościoła.

Zamysłem festiwalu było zaprezentowanie talentów naszych małych pułtuskich artystów, jak również sposobność do kultywowania polskiej kolędowej tradycji.

Każde dziecko biorące udział w festiwalu zostało nagrodzone za chęć wystąpienia, za odwagę, za chęć utrzymania tradycji kolędowania.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Uczniowie z Pułtuska dyskutowali z ministerm
zobacz fotorelację
Studniówka techników z Ruszkowskiego
zobacz fotorelację
Studniówka Technikum Nr 2 w Pułtusku
zobacz fotorelację
WOŚP w Pułtusku: pełen koncertów i licytacji
zobacz fotorelację
Kiermasz na rzecz WOŚP
zobacz fotorelację
Władze samorządowe w hołdzie Powstańcom Styczniowym
zobacz fotorelację
Amerykańskie archiwa odkrywają historię Pułtuska
zobacz fotorelację
Zobacz, co działo się na studniówce LO Skargi
zobacz fotorelację
Tak morsy z Pułtuska witają prawdziwą zimę
zobacz fotorelację
Dramatyczny pożar w Gródku Rządowym
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wpu24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz